CAMPIONI 2021

 

Eriksen: Czemu nie gram? Zapytaj Conte

30 października 2020 | 00:59 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Chłodne relacje na linii Antonio Conte - Christian Eriksen są swoistą tajemnicą poliszynela dla wszystkich sympatyków Interu Mediolan. Włoska prasa regularnie rozpisuje się o problemach Duńczyka w stolicy Lombardii. Wydaje się, że główny zainteresowany staje się coraz bardziej zmęczony zamieszaniem wokół swojej osoby.

Eriksen dał upust emocjom podczas Q&A zorganizowanego przed Duńską Federację Piłki Nożnej. Zapytany o kłopoty z regularną grą w Interze odpowiedział:

- Powinieneś porozmawiać z trenerem o moich rzadkich występach. On podejmuje decyzje. Zadzwoń do Conte i zapytaj dlaczego. W piłce nożnej zawsze są okresy wzlotów i upadków, tylko nieliczni cały czas pozostają na topie. Oczywiście, że każdy ma swoje zdanie, ale krytyka mnie nie dotyczy. Uczono mnie, aby o tym nie myśleć. Szczególnie teraz, kiedy trafiłem do Włoch, gdzie każdy manifestuje swoje pomysły. Chodzi o to, aby ufać ludziom wokół i nie słuchać wszystkich innych.

Źródło: PassioneInter.com

Polecane newsy

Komentarze: 6

shinveji

shinveji 30 października 2020 | 04:05   

Eriksen > Conte

dodo

dodo 30 października 2020 | 07:47   

Nie grasz bo ostatni dobry mecz zagrałeś w przegranym finale LM, czyli półtora sezonu temu. Teraz już rozumiem czemu kibice Tottenhamu tak psioczyli na Erksena przed transferem do nas. Pozostaje wierzyć, że w końcu złapie formę, ale czuję, że u nas nic już nie pokaże.

inter00

inter00 30 października 2020 | 08:20   

@dodo - ciężko złapać formę grając pod rząd max 2 mecze.

Ippon

Ippon 30 października 2020 | 08:50   

Formę się robi na treningach. Jak tam słabo wyglądasz to w meczu cudów nie ma. On nie ma18lat że potrzebuje doświadczenia. Po 2 zagrał w 3 na 7 meczach w pierwszym, w 3z ławki. Mecze com3 dni więc są rotacje.

dodo

dodo 30 października 2020 | 08:52   

Sanchez miał mniej minut, a jak wchodził to robił od razu różnice na boisku. Eriksen jest jak ciało obce. Formę buduje się również na treningach.

PasywnoAgresywny

PasywnoAgresywny 30 października 2020 | 10:05   

Forma to kiedy tylko kwestia fizyczna ale również mentalna. Nie do każdego podchodzi się w ten sam sposób ale mniemam, że osoba pobierająca 12 baniek o tym wie i umie zbudować zawodnika. A nie czekaj to Conte, który bardziej umie spalić niż zbudować mosty wiec w sumie wszystko jasne.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich