Podział punktów w Bergamo

8 listopada 2020 | 14:07 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje2 min. czytania

Inter ponownie bez wygranej. Pomimo prowadzenia i okazji do podwyższenia wyniku, podopieczni Antonio Conte wywożą z Bergamo tylko jeden punkt. W protokole meczowym zapisali się dzisiaj Lautaro Martinez i Aleksey Miranchuk.

8' Romero zablokował strzał Lautaro. Napastnik znalazł się w dobrej sytuacji.

13' Mocno niecelne uderzenie Lautaro Martineza.

15' Handanović spokojnie interweniował po strzale głową Hateboera.

18' Przeciągnięta wrzutka Freulera sprawiła sporo kłopotów bramkarzowi Interu.

19' Strzał Lautaro minął bramkę Atalanty.

23' Bardzo mocny i równie niecelny strzał Malinovskyiego.

24' Strzał głową Vidala nieznacznie minął się z celem.

30' Lautaro obejrzał żółtą kartkę.

32' Djimsiti z żółtą kartką.

44' Żółta kartka dla De Vrija.

45. Koniec pierwszej połowy.

58' Bramka dla Interu! Young odważnie wbiegł w pole karne, a następnie posłał piłkę w kierunku Lautaro. Argentyńczyk głową posłał futbolówkę do siatki.

59' Miranchuk zmienił Malinovskyiego, Pessina zastąpił Pasalicia.

64' Niecelna uderzenie z dystansu w wykonaniu Younga.

65' Inter powinien podwyższyć prowadzenie. Sportiello wygrał pojedynek sam na sam z Vidale, a następnie obronił dobitkę Barelli. To musi być gol!

69' Vidal otrzymał żółtą kartkę.

70' Gagliardini zastąpił Vidala.

73' Muriel i Lammers pojawili się w miejsce Toloia i Zapaty.

74' Lukaku i Perisić zmienili Lautaro i Sancheza.

79' Gol dla Atalanty. Miranchuk wykorzystał chwilę swobody i precyzyjnym strzałem z linii pola karnego pokonał Handanovicia.

83' Bardzo nieudana próba strzału w wykonaniu Muriela.

83' Hakimi i D'Ambrosio pojawili się w miejsce Darmiana i Younga.

84' Muriel był bliski trafienia, lecz jego strzał głową minął bramkę Interu.

90' Mojica zastąpił Ruggeriego.

90+2' Wielkie zamieszanie w polu karnym Interu. Handanović na raty, ale ostatecznie ratuje swój zespół.

90+4' Koniec meczu.

***

Atalanta - Inter 1:1 (0:0)

Gole: Miranchuk 79 - Lautaro 58.

ATALANTA (3-4-2-1): 57 Sportiello; 19 Djimsiti, 17 Romero, 2 Toloi (9 Muriel 73'); 33 Hateboer, 11 Freuler, 88 Pasalic ( 32 Pessina 59'), 40 Ruggeri (26 Mojica 90'); 10 Gomez, 18 Malinovskyi (59 Miranchuk 59'); 91 Zapata (7 Lammers 73').
Rezerwowi: 31 Rossi, 95 Gollini, 4 Sutalo, 27 De Paoli, 42 Scalvini, 72 Ilicic, 79 Diallo.
Trener: Gian Piero Gasperini.

INTER (3-4-1-2): 1 Handanovic; 37 Skriniar, 6 de Vrij, 95 Bastoni; 36 Darmian (2 Hakimi 83'), 77 Brozovic, 22 Vidal (5 Gagliardini 70'), 15 Young (33 D'Ambrosio 83'); 23 Barella; 7 Sanchez (9 Lukaku 74'), 10 Lautaro (14 Perisic 74').
Rezerwowi: 35 Stankovic, 97 Radu, 2 Hakimi, 24 Eriksen, 33 D'Ambrosio, 42 Moretti, 44 Nainggolan, 99 Pinamonti.
Trener: Antonio Conte.

Komentarze: 28

Oba

Oba

8 listopada 2020 | 14:08

Skład bez zaskoczen. Ciesza personalia w obronie.

8 listopada 2020 | 14:11

Prawie optymalny skład, wystawiłbym jednak Eriksena zamiast Brozo.

8 listopada 2020 | 14:48

Co tam robi Vidal ja się pytam? Sanchez mógłby wejść z ławki za Lautaro bo Perisic ładnie zagrał z Realem i powinien dostać okazje do gry. A tak to reszta spoko, ciekaw jestem jak Skriniar sobie poradzi.

Huragan1410

Huragan1410

8 listopada 2020 | 14:49

Dla mnie nieważny skład, ważne 3pkt wydarte z gardła. I podziekowania dla Caicedo za 95 minute :)

8 listopada 2020 | 15:56

@Huragan1410 tak sobie próbuję przypomnieć, kiedy ostatnio z jakiejś bramki Interu miałem taką radochę jak dziś z trafienia Caicedo...

Huragan1410

Huragan1410

8 listopada 2020 | 16:03

Maestro może z gola Perisicia z Realem albo może z goli Milito w finale LM :)

8 listopada 2020 | 16:58

Ja już mam dosyć... Na 8 meczów tylko 1 zwycięstwo i znowu zamiast skorzystać z okazji i wrzucić im na 2-0 to nie, zmarnować a potem stracić. Dobrze, że przerwa na reprezentacje teraz, to se człowiek trochę odpocznie

biegaj141

biegaj141

Tak jak byłem powściągliwy odnośnie Conte, kiedy wielu go zwalniało już w poprzednim sezonie, tak teraz jestem zdania że trzeba się z nim rozstać. Dostał transfery jakie chciał, ma bardzo szeroką kadrę więc tym powinniśmy wygrywać. A my nie mamy kompletnie koncepcji gry do przodu i wszystko opiera się na Lukaku. Jest dopiero początek sezonu i jeśli chcemy go uratować to teraz, nie w marcu kiedy Conte wszystkich skłóci i sezon będzie nie do uratowania

8 listopada 2020 | 17:01

Conte na bank powie że szkoda że nie wykorzystanych sytuacji ale muszę powiedzieć że jest zadowolony bo chlopaki dobrze grali i jestem z nich zadowolony.A i musimy się poprawić w pewnych aspektach ale tak to jest zadowolony Ha Ha Ha Ha

8 listopada 2020 | 17:08

Gramy piach i tyle, z taką grą to czołowa 4 będzie sukcesem.
Mam nadzieję że Conte właśnie jedzie na dywanik do prezesa bo mnie już wkurwia taka słabość

8 listopada 2020 | 17:11

Tragedia.. Od 70 min grała tylko Atalanta i pachniało bramka na 2-1. Jestem już kolejny raz bardzo zmiesmaczony forma poszczególnych zawodników.. Jak patrzę na takiego Brozo to już nawet przestal machać rękami i sobie truchta po boisku(sytuacja pk podaniu Aleksisa). No coz nie umiemy wygrywac i nasza skuteczność(dziś Vidal) stawia nas w tak beznadziejnej sytuacji. Obrony nawet nie chce mi się komentować-ok. 5 naszych przy zawodniku który oddaje strzal i pada gownobramka. Do Flop dziś gratuluję Vidalowi, Brozo i może Lukaku po wejściu, który miał problem przyjąć piłkę? Do topu dałbym tylko Younga i Lautaro. Dobrze że jest przerwa bo mam dość oglądania Interu :) Pan 11mln euro Conte trochę nie ogarnia. Pozdro

Spaletti-nowy Mourin

8 listopada 2020 | 17:17

Wychodzi właśnie problem z ciągłym rotowaniem składu. Duże braki w zgraniu. Nie ma stabilności w tej drużynie i dlatego nie osiągamy pozytywnych rezultatów. Wielu gra w kratkę jak np. Barella czy Martinez. Swoją drogą barella dzisiaj bardzo słaby mecz.

8 listopada 2020 | 17:22

Ja mam dość. Conte dostał zawodników jakich chciał, wydaliśmy od ciula kasy na jego pomysły po to żeby wygrać jeden mecz z ostatnich 8. Wkurwia mnie że Vidal łata swoje braki brutalnością, wkurwia mnie nieskuteczność, wkurwia mnie nasza gra w obronie. Mówcie co chcecie ale dla mnie bramka Atalanty idzie na konto Gagliardiniego. Najpierw mija się z piłka która powinien przeciąć a następnie boi się zaatakować piłki. Do 70 min jako tako to wyglądało, ale ostatnie 20 min to jest pornografia w naszym wykonaniu. Oficjalnie jestem już w grupie #ConteOut

krychu339

krychu339

8 listopada 2020 | 17:23

Mnie ciekawi co Conte zrobi z Lukaku, który gra piach już od kilku spotkań.

8 listopada 2020 | 17:33

Każdy trener w tym momencie by poleciał.
12 milionów na sezon go trzyma tutaj.

8 listopada 2020 | 17:37

Słabo wygląda gra tych naszych ananasów. Niestety gołym okiem widać, że brakuje świeżości , i że mamy nadmiar starych wypalonych zawodników. (edycja 2020.11.08 17:38 / Internaldo)

MrGoal

MrGoal

8 listopada 2020 | 17:47

Bardzo mnie rozczarowuje Inter w tym sezonie. Mam wrażenie , że drużyna zrobiła krok wstecz.
3-5-2 funkcjonuje wyraźnie gorzej niż w zeszłym sezonie. Wyprowadzanie piłki od tyłu kuleje. Do tego wszyscy poza Barellą są bez formy. Wszyscy. Dynamiki też brakuje, wszystko jest ślamazarne. Dramatycznie się na to patrzy. No ale może lepiej zacząć tak i się rozkręcać niż odwrotnie, co widzieliśmy w poprzednich sezonach

8 listopada 2020 | 17:57

TOP - Young. Dałbym też Bastoniego, bo grał bardzo dobrze, ale bramka idzie chyba na jego konto.
Na plus - Vidal, Skriniar (nieźle wyglądał po tak długiej przerwie na tle tak dobrego rywala), de Vrij.
FLOP - Chyba Brozo
Nie wiem co zrobić z Lautaro. Strzelił ładną bramkę, ale na boisku (szczególnie w pierwszej połowie) niesamowicie irytował, strata za stratą. Małym usprawiedliwieniem jest to, że dostał rolę "zastawiacza", która do tej pory należała do Lukaku, więc już na starcie miał trudniej.

Huragan1410

Huragan1410

8 listopada 2020 | 18:47

Inter00 i jeszcze jeden kolega przepraszam nie pamietam nicku. Conte nie dostał 100% transferów jakich chciał ze względu na finanse to tak tylko dla ścisłości. Aczkolwiek nie uważam że transfery do klubu w dobie pandemii i braku siana były słabe. Obiektywnie rzecz biorąc nie ma co narzekać trener i my jako kibice też. Chciało by się więcej pewnie ale w tym burdelu tegorocznym trzeba sie cieszyć tym co sie ma. Ja przyznam sie tylko zerkalem na mecz dziś bo (L) zawsze ma pierwszeństwo. Kolejne punkty stracone. Fakt na 7 czy 8 kolejek w lidze przegraliśmy tylko raz ale tych remisów robi się trochę za dużo tym bardziej ze taki ładny prezent dał nam Caicedo. Trener trenerem ale nasze gwiazdki też trzeba będzie niedługo zacząć rozliczać i mozliwe ze przydzadzą sie zimowe roszady w kadrze.

8 listopada 2020 | 19:25

@Huragan - nie dostał Ndombele, Kante, Dzeko, Giroud. Bez tych graczy wydaliśmy na wzmocnienia dla Conte ponad 100 mln. Nikt inny wcześniej nie dostał takich funduszy od razu, gadanie że nie dostał graczy jakich chciał jest śmieszne jeżeli przyszli już gracze o których tak zabiegał. Ile trzeba wydać żeby jaśnie pan był w końcu zadowolony z transferów które dostał? Wielkich trenerów charakteryzuje też to że potrafią ulepić coś z gliny taka jaka mają. Pan Conte zamiast używać graczy takich jak Ninja, Eriksen, Pinamonti to i tak posyła w bój zawodników którzy są totalnie bez formy. Za takie decyzje nie powinni mu płacić 1/4 pensji która dostaje ale cóż.

banikowy

banikowy

8 listopada 2020 | 19:30

Mam dość betonu który siedzi u nas na ławce.
Zmiany które zrobił były dramatyczne. Ściąga walczaka Vidala i wpuszcza kluche Gage
Ściąga Alexisa który w 1 połowie próbował szarpać ale nie miał z kim ;za niego wchodzi dramatyczny od wieków Perisic.
Nie wpuszczamy gościa który mógłby dać impuls w środku pola w postaci Eriksena.
Nie dajemy grać kolejnemu walecznemu zawodnikowi - Radja.
Hakimi który dużo daje na wahadle zaczyna na ławce mimo że zaczynają się przerwy reprezentacyjne.
Lukaku który miał mieć wolne ze względu na rekonwalescencje wchodzi na boisko.
Wybaczcie ale na moje nerwy to za dużo, Conte nie reaguje na poczynania drużyn z którymi gramy. Jesteśmy drużyną która posiadanie piłki boli.
Od 70 minuty dziś nie istnieliśmy, zmiany nie dały nic, tracimy gola w dużej mierze dzięki ulubieńcowi trenera.
Powiedzcie mi, gdzie są te postępy Conte bo jak w pierwszym sezonie jeszcze wierzyłem w skok jakościowy tak obecnie widzę że obecny trener zabija w naszych zawodnikach chęć gry w piłkę.
Nie gramy klepki, nie mamy schematów, atak pozycyjny gramy wręcz dramatycznie.
Rozumiem że 12 mln na sezon, że nie stać nas na zwolnienie ale zaczynam się zastanawiać czy Spaletti z tym składem nie byłby w stanie sprawić żeby przynajmniej nasi zawodnicy grali w piłkę a nie kopali się po własnych czołach...

8 listopada 2020 | 19:34

Uu to się Chinole w niezłe bagno wpieprzyli bagno warte 12 mln. Zwolnić nie zwolnią Conciaka bo cały czas opłacają Spalettiego więc powoli powoli można kończyć ten sezon bo i tak z tym gościem nic nie zmienimy w naszej grze. Nawet jak będziemy dostawać w tyłek od drużyn typu Crotone to on nadal zostanie przy 3-5-2. Zespół z dziadami plus 30... Po raz setny powiem że niezłe sprzątanie po Conte nas czeka.

MAV

MAV

8 listopada 2020 | 20:14

No cóż chciało by sie powiedzieć coś pozytywnego ale pozytywów jak nie było tak nie ma. Patrząc na to co gramy to oczy bolą. Żaden z zawodników nie wie co ma robić, zachowują się jak dzieci we mgle. Bieganie dla biegania od pola karnego do pola karnego. Ostatnie 20 minut to lepiej spuścić zasłonę milczenia. Nie wiem co Vidal robi w składzie, on sam tego nie wie, jedyne co to staje się coraz bardziej brutalny, Brozo to chyba został w domu. Jak mamy dwóch takich w środku to czego oczekiwać od napastników. Widać że Sanchez chce grać szybko ale nie ma z kim. Barella gdy powinien być z przodu to dopiero dobiegał do akcji. Wahadła nie istnieją. Skriniar błędy no ale ok on po dłuższym okresie bez gry, Bastoni starał się ale nie wyszło przy golu zawinił tak jak i Gagliardini. A właśnie co on w ogóle robi na boisku.
Cały czas grają ulubieńcy Conte.
Jeżeli powiecie że współpraca Eriksena i Sancheza źle wyglądała w meczach w których grali razem to na prawdę nie wiem czego wy byście oczekiwali. Eriksen od 2 meczy na ławce gdzie aż się prosi wystawić zawodnika, który potrafi z Sanchezem grac szybko. Skoro Martinez wykonywał zadania Lukaku a przynajmniej z założenia tak to miało wyglądac to trzeba dać jeszcze jednego ofensywnego aby wchodził do odegrania, sam Sanchez mógł gów....o zrobić.
Zmiany to tez szkoda nawet komentować. Ta drużyna zaczyna staczać się po równi pochyłej.

Zacne grono tutaj obecnych ślepo wierzy w trenera i chwała im za to, ale popatrzcie też na to co gramy.
Mieliśmy się odbudowywać og Genoi i gonić czołówke w Serie A i LM, a mamy: 0:0 z Szachtarem, cudem 2:2: z Parmą, 3:2 z Realem, 1:1: z Atalantą. Jak tak ma wyglądać odbudowa i gonienie czołówki to może zacznijmy grac tylko wychowankami, może gorzej grać nie będą.

Huragan1410

Huragan1410

8 listopada 2020 | 21:14

Tak a propo "wielki" Milan moczy z Veroną. Koszmarny sezon dla całego futbolu.

Huragan1410

Huragan1410

8 listopada 2020 | 21:54

Imternaldo wymien tych naszych starych wypalonych zawodników ktorzy dzis grali nie licząc oczywiscie wiekowego bramkarza.