CAMPIONI 2021

 

Conte: Przepraszamy za wynik

8 listopada 2020 | 18:22 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Mecz Atalanta - Inter zakończył się remisem 1:1. Po spotkaniu Antonio Conte przeprosił za wynik i zaznaczył, że po przerwie reprezentacyjnej liczy na lepszą dyspozycję swoich zawodników.

Zauważyłeś oczekiwaną reakcję po meczu z Realem?

- W Madrycie zagraliśmy dobrze, ale przegapiliśmy wynik. Nie spodziewałem się więc żadnej reakcji. Podobał mi się tamten mecz. Dziś zrobiliśmy to samo przeciwko silnej drużynie, z którą trudno się mierzyć. Myślę, że rywale myśleli podobnie. Mogliśmy zakończyć ten mecz z dwiema bramkami. Być może brakuje nam takiego zabójczego instynktu. Zaczęliśmy ten cykl z wieloma zawodnikami z pozytywnym wynikiem na covid. Było też trochę kontuzji. Ci chłopcy nie mieli okazji odpocząć i teraz też pojadą na zgrupowanie kadr... Tak więc sezon jest trudny. Staraliśmy się wszystko najlepiej zagospodarować i teraz możemy mieć tylko nadzieję, że w przerwie nic się nie wydarzy. Ostatnio Sanchez wrócił z kontuzją, a inni byli obolali. Trzymajmy kciuki, bo czeka nas intensywny okres z meczami co trzy dni aż do Bożego Narodzenia.

Czego brakuje, by osiągnąć wyższe prowadzenie?

- Musimy też liczyć się z umiejętnościami przeciwników. Gra przeciwko Atalancie nie jest dla nikogo łatwa. Ich obrońcy są przyzwyczajeni do rywalizacji jeden na jeden. Są mocni fizycznie. Sporo się od nas oczekuje, bo w ciągu roku staliśmy się szanowanym zespołem. Graliśmy we własnym tempie.

Inter był na prowadzeniu, ale ostatecznie nie udało się utrzymać wyniku.

- Przepraszamy za wynik. To oznacza, że zagraliśmy dobry mecz. Musimy odzyskać siły i mieć nadzieję, że po przerwie reprezentacyjnej będziemy mieć wszystkich do dyspozycji i unikniemy kontuzji.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 13

inter00

inter00 8 listopada 2020 | 18:39   

Jest coś takiego jak rotacja jeszcze skoro są przemęczeni! Ale panie Cunte dalej stawiaj na swoich pupili to zajedziemy w dalekoooo :)

Oba

Oba 8 listopada 2020 | 18:42   

Z 10 meczow wygraliśmy 3, ale Conte jest zadowolony z każdego z tych meczów. Po każdym meczu mówi że graliśmy dobrze chociaż goli natracilismy tyle, że Samira od wyciągania piłki z siatki bolą już plecy. Czy zadowolenie z niewygranych meczów to jest ta mentalność zwycięzcy, która krok po kroku miał u nas zaszczepiac Conte? Za co Inter mu właściwie płaci?

nwk

nwk 8 listopada 2020 | 18:57   

W pierwszym sezonie liczyło się tylko zwycięstwo. Teraz wygląda to tak, że ten sezon jest po prostu do grania. O tak o. Tu remis, tam porażka, o wygraliśmy, coś podobnego. Byle do maja

Ronaldo

Ronaldo 8 listopada 2020 | 19:16   

Co do Samira. Gość czasem wyciąga piłki, które z pozoru są nie do obrony. A czasem (tak jak dziś-to moja opinia) rzuca się jakby od niechcenia, dla zasady. Bardzo lubię i szanuję Batmana, ale czasem myślę, że mógłby zrobić w niektórych sytuacjach nieco więcej.
P.S.
Mistrzostwo Świata za wyprowadzanie piłki od bramki krótkimi podaniami zamiast dalekich wykopów.

Rizzo

Rizzo 8 listopada 2020 | 19:19   

Gra z Atalantą jest łatwa, na przykład dla Liverpoolu. 1 wygrana w 8 ostatnich meczach, tak przypominam

oster

oster 8 listopada 2020 | 19:43   

A są jeszcze plotki o zainteresowaniu Milikiem jakby jeszcze mało było u nas zawodników mających problemy z celnością z Lautaro na czele...

cichy32

cichy32 8 listopada 2020 | 19:58   

Za gre powinien też przeprosić bo dawno takiej pilki nie widziałem jak by im sie poprostu nie chciało

rafal

rafal 8 listopada 2020 | 21:16   

Szkoda czytać tych twoich wypocin,po prostu jesteś już żałosny.A w naszym zarządzie są jeszcze bardziej żałośni od ciebie Conte że jeszcze cię nie wypieroli..na zbity pysk

Huragan1410

Huragan1410 8 listopada 2020 | 21:57   

Rafał a jest ktoś kogo nie uważasz za żałosnego w Interze lub w tej branży? Rozumiem ze wszyscy sa zalosni i Steven i Beppe i Oriali i Zanetti i pewnie G. Baresi od razu i Chivu nasz trener U18? Zastanów się nadworny hejterze wszystkich i wszystkiego dwa razy zanim coś napiszesz.

rafal

rafal 8 listopada 2020 | 22:30   

Huragan 1410-Odpowiadam ci na twoje pytanie-Tak uważam bo od tego oni tam siedzą i biorą grubą kasę i co robią nic patrzą co ten niby trener robi i biją mu brawa i tak samo twierdzą jak Conte że wszystko idzie ku lepszemu.To jak takich ludzi można nazwać no odpowiedź mi na to pytanie.

MAV

MAV 8 listopada 2020 | 23:10   

Od dłuższego czasu jest ta sama narracja. Graliśmy dobrze a przegraliśmy, graliśmy dobrze ale zremisowaliśmy.
Skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle?

Z wypowiedzi Conte wychodzi że wszystko jest winne, przemęczenie, Covid, kontuzje, brak realizacji założeń taktycznych, brak koncentracji, itp, itd.
Ale może by się Panie Conte uderzyć chociaż raz w pierś i pomyśleć że inni mają to samo a jednak jakoś potrafią grac i grają też ładnie dla oka.
Skoro sa przemęczeni to może trzeba grać innymi a nie ulubieńcami. Prosty przykład Eriksen od 2 meczy nie powąchał boiska no to nie pierdzielmy teraz o tym że piłkarze są przemęczeni,

Nasza taktyka to od pola karnego do pola karnego biegamy bez ładu i składu. Nasza gra jest tak przewidywalna że nie ma się co dziwić że zespoły i ich trenerzy czytają nas jak książkę.

Huragan1410

Huragan1410 9 listopada 2020 | 06:40   

Rafał to źle uważasz bo bez zgody Stevena nikt nic zrobić nie może czy mu się to podoba czy nie. Wszystkich do jednego wora nie można wrzucać.

oster

oster 9 listopada 2020 | 18:16   

Powinieneś przeprosić za fatalne transfery miernoto trenerska ...