Inter 1-0 Monza

13 listopada 2020 | 18:34 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Bramka młodego Franco Carboniego zadecydowała o wyniku w towarzyskim meczu w Appiano Gentile między Interem a Monzą, który zakończył się wynikiem 1:0.

W składzie Interu na ten mecz oprócz zawodników pierwszego zespołu takich jak Young, Ranocchia, Radu, Darmian czy Nainggolan, pojawili się także zawodnicy Primavery Interu.

Pierwsza połowa była wyrównana, Inter mógł wyjść na prowadzenie po niebezpiecznym strzale Darmiana. Rywale mieli okazję po tym jak Marić strzelał głową w kierunku bramki Interu w 28 minucie. Dziesięć minut później, Radu obronił strzał Colferaia. Nerazzurri wyszli na prowadzenie w 64 minucie po precyzyjnym trafieniu Carboniego. Radu jeszcze kilka razy popisał się dobrymi interwencjami, dzięki czemu mecz zakończył się wynikiem 1:0.