Inter celuje w dwóch defensorów

15 listopada 2020 | 11:31 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Wygląda na to, że Giuseppe Marotta ma zamiar kontynuować strategię sięgania po transferowe okazje, a więc doświadczonych graczy, którym kończą się kontrakty. Najnowszy pomysł dyrektorów Interu to podobno Nikola Maksimović z SSC Napoli.

Kontrakt Serba wygasa wraz z zakończeniem sezonu 2020/21, więc 28-latek stanowi łakomy kąsek dla wielu klubów. Nazwisko Maksimovicia wymienia się, chociażby w kontekście Valencii, Marsylii, Milanu i wspomnianego Interu.

Tymczasem już w styczniu na Stadio Giuseppe Meazza może zawitać Armando Izzo. Włoch nie odnajduje się w taktycznym pomyśle Marco Giampaolo i Torino gotowe jest sprzedać go już w nadchodzącym okienku. Urbano Cairo oczekuje za swojego zawodnika ofert w granicach 20-25 mln euro, lecz istnieje także możliwość wypożyczenia z koniecznością transferu definitywnego.

We włoskiej prasie przewija się również pomysł z włączeniem w ewentualną transakcję karty Matiasa Vecino. Piłkarze mieliby zamienić się miejscami bez dopłaty pieniężnej z żadnej ze stron.

Źródło: Sport Mediaset / Calciomercato / Tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 15 listopada 2020 | 12:54   

Po sezonie Kolarova i tak trzeba pożegnać więc darmowy Maksimović byłby dobrą opcją. Izzo stawiam niżej od Serba więc nie widzę dla niego u nas miejsca.

Huragan1410

Huragan1410 15 listopada 2020 | 23:03   

Izzo nie stoi niżej od Serba. Moim zdaniem jest bezsprzecznie lepszym defensorem. Maksimović jest średnio solidny bym powiedział. Jeżeli mamy mieć Serba to 3 x bardziej wolę Milenkovicia. Wymiana Izzo na Vecino jest dla nas w miarę bezpieczna. Nic nie tracimy, możemy tylko zyskać. Vecino i tak nie gra. Aczkolwiek transfer Izzo to naprawdę w ostateczności. Oczekiwał bym wzmocnień a nie uzupełnień bo bezapelacyjnie potrzebny nam defensor dużego formatu który wypełni lukę po DG.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich