CAMPIONI 2021

 

Napoli walczy o Emersona

16 listopada 2020 | 15:51 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Transfery

Jak donosi dzisiejsze wydanie Corriere dello Sport, SSC Napoli walczy o sprowadzenie do Kampanii Emersona Palmieriego. Zawodnikiem reprezentującym obecnie barwy Chelsea interesują się także Nerazzurri, a ostatnio do grona tego dołączył Juventus Turyn. 

Emerson nie przeżywa najlepszego okresu w swojej karierze i rzadko kiedy wychodzi na murawę. Defensor wspominał w medialnych wypowiedziach, iż chętnie wróciłby na Półwysep Apeniński. A ten jest mu znany, gdyż w przeszłości piłkarz ten grał w AS Romie czy US Palermo.

Zdaniem dziennika, to Neapolitańczycy są najbardziej zainteresowani Emersonem spośród całej stawki. 26-latek miałby dołączyć do Azzurrich już zimą, na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Londynu. Latem mogłoby dojść do definitywnego transferu. 

W dotychczasowych rozgrywkach Premier League zawodnik ten wyszedł na boisko tylko cztery razy, wyłącznie raz w wyjściowej jedenastce. Zdaniem mediów Antonio Conte widziałby w Emersonie lewego wahadłowego, który pasowałby do roli wing-back'a. Kontrakt Emersona, łączący go z The Blues, wygasa dopiero na koniec przyszłego sezonu. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich