CAMPIONI 2021

 

Agent: Napoli? Ciężko to sobie wyobrazić

16 listopada 2020 | 23:33 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Agent Vincenzo Pisacane odniósł się do powracających, co jakiś czas plotek o zainteresowaniu SSC Napoli sprowadzeniem Danilo D'Ambrosio. Jego zdaniem wyrwanie gracza z Mediolanu byłoby obecnie bardzo trudnym zadaniem.

- D'Ambrosio jest zawodnikiem prawonożnym, który z powodzeniem radzi sobie także na lewej stronie. Przez kilka lat istniała możliwość, żeby przeniósł się do Neapolu. Nigdy nie doszło jednak do zmaterializowania plotek, ponieważ Inter nie chciał pozbywać się zawodnika. Jego marzeniem i pragnieniem jest to, aby pozostać w Mediolanie tak długo, jak to tylko możliwe. Nosi barwy Interu od ośmiu lat, dlatego bardzo ciężko mi wyobrazić go sobie broniącego barw Napoli.

D'Ambrosio urodził się w Neapolu, lecz nigdy nie było mu dane występować w ekipie Azzurrich. W ostatnim czasie pojawiły się głosy, że defensor znajduje się na ostatniej prostej do przedłużenia wygasającej w czerwcu umowy z Interem.

Źródło: Radio Crc

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 17 listopada 2020 | 00:31   

Mimo iż nie jest podstawowym zawodnikiem to jest to wciąż bardzo solidny zawodnik którego pozbycie się będzie wielkim błędem którego nasi dyrektorzy nie popełnią


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich