Sensi: Robię wszystko, by wrócić

17 listopada 2020 | 22:41 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Niekończąca się seria kolejnych kontuzji i urazów Stefano Sensiego byłaby dobrym materiałem do śledztwa dla piłkarskich odpowiedników duetu Mulder i Scully. Piłkarz Interu ponownie podjął się próby powrotu na boisko/ Z jakim skutkiem?

Kibice Nerazzurrich nadal mają świeżo w pamięci fenomenalne wejście filigranowego gracza na początku poprzedniego sezonu i żyją nadzieją na odzyskanie tamtej wersji Sensiego. Sam zainteresowany jest już sfrustrowany ciągłymi problemami ze zdrowiem, czemu dał dawód w emocjonalnym oświadczeniu opublikowanym za pośrednictwem Instagrama:

- To nie był łatwy czas. Seria kontuzji spowolniła moją drogę zawodową i życiową. Nie mogłem robić tego, co kocham i pozbawiło mnie to uśmiechu. Jestem osobą odpowiedzialną, więc zawsze robiłem wszystko, aby stanąć na nogi po upadku i powrócić silniejszym niż kiedykolwiek.

- Denerwuje mnie, że nie byłem w stanie wnieść swojego wkładu, nie mogłem dać z siebie wszystkiego klubowi, trenerom, naszym fanom, którzy zawsze okazywali mi szacunek. Robię wszystko, co w mojej mocy. Każdego dnia daję z siebie wszystko, bez przerw i bez alibi. Chcę zostawić za sobą pecha, problemy fizyczne i wszelkie przeszkody.

- Do zobaczenia wkrótce. Zawsze Forza Inter!

Źródło: Instagram

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 18 listopada 2020 | 00:04   

Powodzenia!!! Aczkolwiek obawiam się że za niedługo usłyszymy znowu o jego kontuzji :((


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich