Vidal i Lautaro z bramkami w reprezentacjach

18 listopada 2020 | 09:22 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Kolejny gol autorstwa Arturo Vidala, powrót Achrafa Hakimiego i porażka reprezentacji Chorwacji. Za nami kolejny dzień z meczami reprezentacji. Zapraszamy na tradycyjny raport z poczynań piłkarzy Interu.

Piłkarze Chile nie będą najlepiej wspominać wyjazdu do Caracas. Podopieczni Reinaldo Ruedy przegrali z Wenezuelą 1:2. Trafienie dla gości zanotował Arturo Vidal, który podobnie jak Alexis Sanchez rozegrał mecz w pełnym wymiarze czasowym.

Pomimo niepokojących wieści o stanie zdrowia Achrafa Hakimiego, zawodnik Interu wybiegł w podstawowym składzie na rewanżowy mecz z Republiką Środkowoafrykańską. Goście przystąpili do spotkania z solidną zaliczką z pierwszej rywalizacji obu ekip (wygrana 4:1) i pewnie przypieczętowali awans do kolejnej fazy rozgrywek. Maroko wygrało 2:0, a Hakimi został zmieniony w 78 minucie.

Cały mecz w drużynie Chorwacji rozegrał Ivan Perisić. Po emocjonującym spotkaniu wicemistrzowie świata musieli jednak uznać wyższość Portugalczyków, którzy zwyciężyli 3:2. Pomimo porażki Chorwatom udało się utrzymać miejsce w pierwszej dywizji Ligi Narodów, bowiem swój mecz przegrali także Szwedzi.

W meczu eliminacji Mistrzostw Świata strefy Commebol, Argentyna wyjazdowo pokonała Peru 2:0. Jedną z bramek dla Argentyny zdobył napastnik Interu, Lautaro Martinez, który grał do 89 minuty.