Faggiano: Rovella? Pracujemy nad tym

18 listopada 2020 | 23:23 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Już jakiś czas temu pojawiły się wieści, że nastoletni Nicolo Rovella znalazł się w orbicie zainteresowań największych włoskich klubów, na czele z Interem. Kontrakt pomocnika Genoi wygasa w czerwcu przyszłego roku, więc niewykluczone, że piłkarz będzie do wyciągnięcia za darmo.

W ekipie Gryfonów trwają jednak rozmowy nad znalezieniem możliwie najkorzystniejszego wyjścia z całej sytuacji. Dyrektor Daniele Faggiano nie wyklucza żadnego scenariusza:

- Musimy podziękować trenerowi Rolando Maranowi, że posłał zawodnika na boisko bez żadnych ukrytych motywów. Łatwo byłoby powiedzieć, że wiedzieliśmy, iż jego kontrakt wygasa. To delikatna sytuacja. Razem z Alessandro Zarbano pracujemy nad osiągnięciem porozumienia, które pozwoli uniknąć trwonienia wspaniałego dziedzictwa Genoi.

- Istotne jest pragnienie Rovelli, aby z nami pozostać, więc myślę, że wśród inteligentnych ludzi urodzi się jakieś rozwiązanie. Jeżeli uda nam się zatrzymać go do czerwca i pojawią się oferty z ważnych klubów, to też może być dobre zakończenie.

Źródło: Telenord

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 19 listopada 2020 | 00:05   

Nie ma i tak dla niego miejsca, chyba że kupić i od razu odesłać na wypożyczenie

Huragan1410

Huragan1410 19 listopada 2020 | 00:20   

Nie znam go więc się nie wypowiadam.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich