CAMPIONI 2021

 

Inter wstrzymał rozmowy kontraktowe

21 listopada 2020 | 10:56 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Pomimo licznych plotek i zapowiedzi w najbliższym czasie nie powinniśmy spodziewać się oficjalnych komunikatów ws. nowych umów dla graczy pierwszego składu. Dzisiejsze wydanie Corriere dello Sport raportuje, że Nerazzurri zawiesili wszelkie rozmowy kontraktowe do zakończenia bieżącego sezonu.

Powód? W Mediolanie chcą uniknąć zbytniego rozprężenia szatni, które mogłoby nastąpić po osiągnięciu satysfakcjonujących warunków umowy. Zespół ma być skupiony wyłącznie na zadaniu sportowym, a w czerwcu Beppe Marotta zasiądzie do stołu z agentami poszczególnych graczy.

Najbardziej palące kwestie to oczywiście nowe umowy dla najbardziej "smakowitych kąsków" jak Lautaro, Bastoni, Barella czy De Vrij. Formalnością powinny być rozmowy ws. D'Ambrosio oraz Handanovicia. Klub będzie musiał podjąć także decyzje odnośnie kończących się umów Younga, Ranocchii i Padellego.

Źródło: Corriere dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 2

banikowy

banikowy 21 listopada 2020 | 12:22   

Lautaro, Bastoni, Barella czy De Vrij to zawodowcy i myślę że należy im przed świętami nowe umowy.
Jak jeszcze co do Lautaro można sądzić że nie jest w stanie opanować głowy tak reszta jest na tyle stabilna emocjonalnie że nowa umowa i podwyżka nie powinny wpłynąć negatywnie na ich formę.

oster

oster 21 listopada 2020 | 13:00   

I bardzo dobrze, łysemu przedłużyli kontrakt w trakcie sezonu i konsencje ponoszą do dzisiaj...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich