Kto za Eriksena?

21 listopada 2020 | 11:20 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Problemy z grą Christiana Eriksena to doskonała pożywka dla włoskich mediów, które mogą tworzyć na tej podstawie kolejne scenariusze. Duńczyk jest ostatnio stałym bohaterem plotek transferowych i przymierza się go do różnych klubów.

Otwartym pozostaje też pytanie, kto miałby zająć jego miejsce w szeregach czarno-niebieskich? Stołeczne Corriere dello Sport przygląda się ewentualnym następcą dla byłego gwiazdora Tottenhamu. Pewne jest jedno. Antonio Conte nie potrzebuje gracza o charakterystyce Eriksena, więc wolałby zastąpić go zawodnikiem o większej mobilności i z lepszym przygotowaniem fizycznym.

Ciężko spodziewać się, ze w styczniu znajdzie się chętny na wyłożenie większej gotówki za reprezentanta Danii, więc w Mediolanie planują włączyć pomocnika w ewentualną wymianę. W ostatnim czasie najczęściej przewijały się kandydatury Leandro Paredesa z PSG, Granita Xhaki z Arsenalu i Freda z Manchesteru United.

Te nazwiska powtarzają się także w artykule CdS, lecz z naszego punktu widzenia, to jedynie alternatywy dla pierwszego wyboru szkoleniowca, którym pozostaje N'Golo Kante. Conte już latem starał się o sprowadzenie Francuza, lecz skończyło się tylko na spekulacjach. Czy osoba Eriksena zdoła wpłynąć na zmianę stanowiska włodarzy The Blues? 

Źródło: Corriere dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 6

inter00

inter00 21 listopada 2020 | 11:26   

Jak już to tylko Kante, cała reszta to będzie krok w tył

Darkos

Darkos 21 listopada 2020 | 11:43   

Wypożyczyć do końca sezonu i tyle. W następnym już będzie nowy trener, który będzie umiał korzystać z zawodników jakich ma i ładnie to ustawi. Wtedy się Eriksen przyda.

banikowy

banikowy 21 listopada 2020 | 12:20   

Darkos ma rację, jeśli Conte nie chce na niego stawiać należy go wypożyczyć, choćby do Monaco bądź jakiejś Sevilli czy Porto.
Niech gość gra bo ma możliwości i umiejętności.
Może po sezonie zmieni się trener i będziemy mogli oglądać dobrego duńczyka w nowym sezonie.

darren

darren 21 listopada 2020 | 15:03   

Kante najlepsza opcja, bardzo bym go chciał u nas. Paredes w przypadku odejścia Vecino i Brozo byłby naprawdę ok, choć moim cichym marzeniem jest Locatelli, ale istnieje spore prawdopodobieństwo, że Juve już go urobiło i będzie ich :(

Huragan1410

Huragan1410 21 listopada 2020 | 23:24   

Tutaj zgadzam się akurat w pełnej rozciągłości z Inter00. Tylko Kante.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich