Cieszy tylko wynik. Inter 4 Torino 2

22 listopada 2020 | 14:03 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje3 min. czytania

Inter wreszcie wygrał mecz... i to wszystko, jeśli chodzi o pozytywy po domowej rywalizacji z Torino. Nerazzurri przez godzinę robili wiele, aby zrównać się poziomem sportowej żenady z Marcinem Najmanem, lecz ostatecznie udało się uciec spod topora. Gospodarze wygrali 4:2 po trafieniach Sancheza, Lukaku (dwa razy) i Lautaro.

Pierwsza połowa:

8' Niecelny strzał Gagliardiniego.

9' Zaza zgubił krycie Ranocchii i oddał groźny strzał, lecz piłka trafiła tylko w boczną siatkę.

13' Mocne uderzenie Ansaldiego i skuteczna obrona Handanovicia.

15' Sirigu powstrzymał szarżę Lukaku, ale sędzia liniowy i tak podniósł chorągiewkę.

21' Zaza przegrał pojedynek sam na sam z Handanoviciem.

30' Zblokowany strzał Sancheza i Sirigu spokojnie złapał futbolówkę.

31' Verdi otrzymał żółtą kartkę.

35' D'Ambrosio obejrzał żółtą kartkę.

42' Bonazzoli zmienił kontuzjowanego Verdiego.

45+2' Torino objęło prowadzenie. Simone Zaza wreszcie dopiął swego i umieścił piłkę w siatce przy biernej postawie defensorów Interu. Ładny strzał Włocha.

45+3' Koniec pierwszej połowy.

Druga połowa:

46' Żółta kartka dla Bastoniego.

60' Dramat Nerazzurrich. Rzut karny dla Torino. Interwencja VAR zmusiła arbitra do odgwizdania przewinienia Younga na Singo, które początkowo umknęło sędziemu głównemu.

61' Żółta kartka dla Younga.

62' Ansaldi pewnie zamienił jedenastkę na gola.

64' Inter szybko złapał kontakt. Lukaku zmarnował podanie od Vidala i trafił tylko w poprzeczkę, lecz na szczęście dla Belga piłka trafiła pod nogi Sancheza, który wreszcie umieścił ją w siatce.

65' Lautaro i Skriniar pojawili się na boisku w miejsce Gagliardiniego i D'Ambrosio.

66' Niewiele zabrakło do bramki wyrównującej. Piłka otarła się o słupek po uderzeniu Lukaku.

67' 2:2! Ponownie w roli głównej wystąpił Sanchez, który obsłużył podaniem Lukaku, a ten z bliska dopełnił formalności.

70' Singo ukarany zółtą kartką.

70' Ranocchia nieznacznie pomylił się po strzale głową.

73' Niecelny strzał w wykonaniu Zazy.

74' De Vrij i Perisić zastąpili Ranocchię i Younga.

83' System VAR ponownie w roli głównej, tym razem z korzyścią dla Interu! Arbiter otrzymał informację o przewinieniu Nkoulou na Hakimim i zdecydował się podyktować jedenastkę dla gospodarzy.

84' Romelu Lukaku ze spokojem wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

85' Edera zmienił Rincona.

86' Nainggolan zastąpił na boisku Sancheza.

90' Lautaro zamknął wynik meczu. Argentyńczyk wykorzystał szybkie wyjście z kontrą i dogranie od Lukaku. 4:2 dla Interu.

90+2' Handanović obronił strzał Edery z rzutu wolnego.

90+3' Milico zastąpił Zazę.

90+5' Koniec meczu.

***

Inter - Torino 4:2 (0:1)

Gole: Sanchez 64, Lukaku 67, 84 (k), Lautaro 90 - Zaza 45+2, Ansaldi 62 (k).

INTER (3-4-1-2): 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio (37 Skriniar 65'), 13 Ranocchia (6 de Vrij 74'), 95 Bastoni; 2 Hakimi, 5 Gagliardini (10 Lautaro 65'), 22 Vidal, 15 Young (14 Perisic 74'); 23 Barella; 9 Lukaku, 7 Sanchez (44 Nainggolan 86').
Rezerwowi: 35 Stankovic, 97 Radu, 24 Eriksen, 36 Darmian, 42 Moretti, 46 Vezzoni, 51 Wieser.
Trener: Antonio Conte.

TORINO (3-5-2): 39 Sirigu; 3 Bremer, 4 Lyanco, 33 Nkoulou; 17 Singo, 23 Meité, 88 Rincon (20 Edera 85'), 77 Linetty, 15 Ansaldi; 24 Verdi (26 Bonazzoli 42'), 11 Zaza (22 Millico 93').
Rezerwowi: 25 Rosati, 32 Milinkovic-Savic, 5 Izzo, 6 Segre, 9 Belotti, 13 Rodriguez, 29 Murru, 96 Kryeziu, 99 Buongiorno.

22 listopada 2020 | 14:34

Naprawde nie lepiej oszczędzić Barelle czy Lukaku przed wazniejszym meczem z Realem?

22 listopada 2020 | 15:54

Dramat:( jak Conte przychodził byłem zajarany, teraz widzę ze gość kompletnie nie umie wykorzystać potencjału zawodników. A Vidal brak słów :(

22 listopada 2020 | 15:55

Fatalna gra, jak tak mamy grać to juz lepiej nie wychodzić na druga połowę bo to wstyd żeby Torino, bez Belottiego, nas tak cisnęli

InterKem

InterKem

Kolejna niedziela z Interem kolejny raz z depresja w Poniedziałek... człowiek do końca wierzy... oby 2;1 (edycja 2020.11.22 15:56 / InterKem)

LordGuziec

LordGuziec

22 listopada 2020 | 16:05

Huragan twój Mesjaz Conte już w przerwie powinien dostać papier z wypowiedzeniem umowy bo za taka grę jest paragraf!

KawaOpole

KawaOpole

22 listopada 2020 | 16:08

Zmiany Conte w przerwie są oszałamiające!!

22 listopada 2020 | 16:16

Spokojnie Panowie Gaga na placu boju wygrywamy na razie ich podpuszczamy. Dobrze że na 2 nas nie skontrowali.

22 listopada 2020 | 16:18

Jakie zmiany panowie? Przed 70 min nie ma o tym mowy

LordGuziec

LordGuziec

22 listopada 2020 | 16:25

Bravo Conte. Czyli co w poniedziałek nowy trener może uratuje mecz w środę bo Conte już jest skończony.

Navi10

Navi10

Proszę panie conte uratuj swój honor i podaj się do dymisji :)

LordGuziec

LordGuziec

22 listopada 2020 | 16:27

Co ten Conte robi jak można ściągać Gage przecież to motor napędowy drużyny!!!

Adrian Nosowski

22 listopada 2020 | 16:53

A miało już nie być pazza Inter

LordGuziec

LordGuziec

22 listopada 2020 | 16:54

Dziękujmy Torino że jest jedną z najsłabszych drużyn w lidze. Cieszy zwycięstwo ale styl to brak słów i nadal nie rozumiem zachwytów nad Conte jest beznadziejny!

KawaOpole

KawaOpole

22 listopada 2020 | 17:00

Jezu co to jest za gra dramat
My gramy słabo nie dlatego że jest Gaga w środku tylko dlatego że jest Gaga i Vidal on jest jakiś dziwny, nie rozumiem wogole jego gry.
Hakim - kurde on stwarza więcej okazji dla rywali niz oni sami
I perełka na koniec
Kamera pokazuje Eriksen się rozgrzewa Ninjan w czapce na ławie, kto wchodzi Ninja
Ten Conte to ma jednak nierówn podsufitką

Luq1989

Luq1989

Ta drużyna gra tylko z nożem na gardle...

Poseidon

Poseidon

22 listopada 2020 | 17:01

Nasz dream team Martinez-Lukaku zrobił robotę no i Alexis się przebudził.Teraz można wstawać rano do pracy z uśmiechem na mordeczce;)

Maradon.

Maradon.

22 listopada 2020 | 17:02

2 połowa to pokaz naszego potencjalu w ofensywie, jednak mamy sporo kłopotów w przeciągu całego meczu i gramy jakieś 30-40 na swoim poziomie. To wystarczy na takie Torino ale wątpię że na Real. Brakuje nam świeżości i to bylo widać w 1 połowie. Potem dobre zmiany Conte poprawiły grę. Dziś najgorzej Ambrosio, Hakimi, Vidal i Young. Najlepsi Aleksis, Lukaku i niezle wejście i pewności w obronie dał Skriniar.

superdoktorgazeta

22 listopada 2020 | 17:07

Skriniar najlepsza zmiana, dużo pewności z tyłu i wiele dobrych podań przyspieszajacych gre. Czemu graliśmy w meczu tylko przez niecałe 40 minut?

22 listopada 2020 | 17:10

Stylu nie ma, pozytywnie oceniam tylko comeback i wynik.

MAV

MAV

22 listopada 2020 | 17:36

Czym się cieszyć po tym meczu? Chyba jedynie tym że osłabione Torino potrafi grac w piłkę i strzela nam bramki? Z taką grą co my robimy w LM. Jeżeli ktoś twierdził że Torino weźmiemy z marszu i 3 pkt bez problemu, a później już będzie dobrze to ma odpowiedź po tym meczu. Przeciw nam drużyny nie musza grać w najmocniejszych składach i też nie wyżyn taktycznych. I to że nie zagra Ramos w Realu to żadne pocieszenie, albo jakiś plus dla nas. Nasza taktyka jest tak prosta że aż dziecinna. Dzieci w podstawówce mają taka samą laga na napastnika w naszym wypadku do Lukaku i tyle.
Nie ma się czym podniecać że wygrywamy 4:2 bo my sami gramy dramat, w obronie Hakimi robi się coraz bardziej elektryczny, Vidal w obronie nieporozumienie (i nie wmawiajcie że ja go nie lubię) ale on traci rozum w swoim polu karnym. Jak słyszę że Conte potrzebuje jeszcze jednego pomocnika to się zastanawiam po co?Skoro nie wykorzystuje tego co ma w tej formacji. Niby rozmawiają z Milikiem ale powiedzmy szczerze że jak my mamy gonić wyniki to kim Milikiem? Który potrzebuje 6-7 szans na strzelenie jednego gola? My nie stwarzamy sytuacji kto wie ile i trzeba wykorzystywać co się ma.
Tak przewidywalnego zespołu w grze jak Inter to nie widziałem dawno, chyba od czasów Chelsea.

Spaletti-nowy Mourin

22 listopada 2020 | 17:46

Wytłumaczy mi ktoś dlaczego nie było spalonego przy karnym Interu? Czasami sędziowie się sraja przy stykowych sytuacjach od której nogi na końcu się odbiło a tutaj ewidentnie barella zablokował wybicie i był spalony. Boczny też od razu podniósł chorągiewkę....

manjo

manjo

22 listopada 2020 | 17:54

Zdaje się, że sędziowie nie zinterpretowali tego jako podanie, a poprostu odbicie. Hakimi zdążył pierwszy do piłki i tu nie było już wątpliwości, że karny się należał

banikowy

banikowy

22 listopada 2020 | 18:37

Jeszcze ktoś mi powie ze problemem nie jest Conte?
Przecież ta drużyna ni chuja nie wie co ma grać.
Vidal w Barcelonie grał dobrze i był wartością dodatnia. Przyszedł do Interu i od ręki zjechał o dwa poziomy.
Mam dość regresu tej drużyny i liczę coraz bardziej że Conte wyleci jak najszybciej.

biegaj141

biegaj141

22 listopada 2020 | 20:47

Jeden i drugi karny słuszny. W sytuacji z Hakim to proste, nawet gdyby był na spalonym to w momencie przyjęcia piłki przez obrońcę rozpoczyna się nowa akcja i dopiero wtedy sfaulowal naszego stąd karny

rafal

rafal

22 listopada 2020 | 21:10

Tylko wyniki cieszy.Conte będzie piał za chwytu bo wyciągnęliśmy z 0-2na 4-2 Gramy z meczu na mecz dramatycznie słabo dobrze że to było tylko słabiutkie Torino z innymi drużynami już tak słodko nie będzie.Teraz przyjeżdża bez formy i bez kapitana Ramosa Real to z taką grą jak dziś to nawet nie mamy czego szukać

superofca

superofca

23 listopada 2020 | 01:51

Oglądałem mecz z opóźnieniem ale nie znając wyniku, uważam, że przesadzacie. Pierwsza połowa to był dramat, początek drugiej też ale około 62-63 minuty wzięli się do roboty i pokazali kawał naprawdę niezłej gry. Conte zrobił dobre zmiany, poza Perisiciem ale o to trudno akurat mieć pretensje, a mecz z katastrofy zmienił się w zabójczą rimontę. Torino słabe? No jasne, że słabe ale nie udawajmy, że położyli się na ziemi i czekali na pałkę w łeb, bo tak też nie było. Ważne pkty, ważne bramki po okresie posuchy, ważne, że bez urazów. Optymistycznie patrząc w przyszłość, Forza Inter!