Wypowiedzi pomeczowe piłkarzy

22 listopada 2020 | 19:06 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Nerazzurri pokonali Torino 4:2. Zarówno trener, jak i piłkarze jednogłośnie stwierdzili, że pierwsza połowa w wykonaniu Interu była słaba.

Romelu Lukaku:

- Przez pierwszą godzinę graliśmy źle, byliśmy w trudnej sytuacji. Brakowało nam złośliwości i umiejętności wywierania presji, pod tym względem nie jesteśmy jeszcze świetną drużyną. później się ocknęliśmy, wygraliśmy i cieszymy się z tych trzech punktów.

- Ja jestem liderem? Nie, jestem tylko graczem, który chce pomóc swoim kolegom z drużyny i zespołowi. Rozwijam się, staram się ulepszać to, co robię gorzej. Chcę zbliżyć się do mistrzów, ale to mistrzowie zdobywają trofea. Pracuję z doskonałym trenerem i dobrą drużyną.

- Ta cieszynka jest spowodowana tym, że Lautaro również uczy się grać w Call of Duty. Hakimi i ja trochę go uczymy, więc cieszyliśmy się z tego.

Lautaro Martinez:

- Nie mieliśmy dobrej pierwszej połowy, ale jesteśmy zadowoleni z tego, co pokazaliśmy w drugiej. Chęć i determinacja doprowadziły nas do tych czterech bramek. Dziś najważniejsze były trzy punkty. Zdobyliśmy je i pokazaliśmy, że mamy charakter. To ważne, bo w środę mamy już kolejny bardzo ważny mecz.

Alessandro Bastoni:

- Mieliśmy zdecydowanie zły start, złe podejście do meczu. Być może było to następstwem zgrupowań reprezentacyjnych. Wielu z nas dużo grało w tym okresie. Nie jest to czynnik łagodzący, ale mógł mieć wpływ.

- Od teraz do Bożego Narodzenia jest dziewięć innych meczów, które będą rozgrywane jak finały. Spróbujemy je wszystkie wygrać.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 22 listopada 2020 | 19:19   

Najważniejszy jest teraz mecz z Realem. Jak go nie wygramy to będzie to porażka mentalna, sportowa i przede wszystkim finansowa

rafal

rafal 22 listopada 2020 | 21:42   

Lukaku i Lautaro jak chcecie co kolwiek wygrać w swojej karierze to musisz opuścić nas bo z Conte i z tym zarządem to dług długo nic nie wygrasz a my kibice to już się do tego przyzwyczailiśmy jak odszedł od nas Jose Mourinho.Chyba że wreszcie ktoś w zarządzie przetłumaczy naszemu prezesowi że z Conte to my nic nie zdobędziemy oprócz miejsca gwarantowanego gry w LM Chyba że o to chodzi i o nic więcej


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich