Marotta: Eriksen nie prosił o transfer

22 listopada 2020 | 21:52 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem arbitra Giuseppe Marotta musiał mierzyć się z pytaniami telewizji DAZN. Najgorętsza kwestia dotyczyła oczywiście Christiana Eriksena, który ponownie znalazł się tylko wśród rezerwowych.

- Myślę, że Conte udzielił wyczerpującej odpowiedzi. Dodam, że klub nigdy nie powinien trzymać na siłę gracza, który prosi o zmianę barw klubowych. Eriksen zachowuje się profesjonalnie, jest dostępny dla trenera, a decyzje szkoleniowca wynikają z szacunku dla zawodnika i klubu. Eriksen o nic nie prosił, ale w odpowiednim czasie, postaramy się znaleźć właściwe rozwiązanie.

Marotta wypowiedział się także na temat nowej umowy dla Alessandro Bastoniego:

- Kiedy nasz zawodnik dołącza do drużyny narodowej, zawsze jest to powód do dumy. Bastoni się rozwinął, więc uczciwym rozwiązaniem jest rozważenie innych relacji ekonomicznych, ponieważ wierzymy w zawodnika.

Źródło: DAZN

Polecane newsy

Komentarze: 4

Lambert

Lambert 22 listopada 2020 | 22:22   

czyli możemy się z nim żegnać

inter00

inter00 22 listopada 2020 | 22:47   

Myślę że Eriksen zdaje sobie sprawę że mamy pakę na sukces i wie że Conte nie pociągnie długo. Jak dla mnie będzie chciał iść na wypożyczenie i jeżeli nic się nie zmieni to dopiero będzie skłonny odejść definitywnie

Maciej Pawul

Maciej Pawul 23 listopada 2020 | 09:18   

...nie prosił, ale mu załatwiliśmy :)

Sebastian Miakinik

Sebastian Miakinik 23 listopada 2020 | 13:28   

Jaka szybka ścieżka od prezentacji w La Scali do "załatwiliśmy"..


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich