Agent: Inter myśli o Musso

23 listopada 2020 | 21:53 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

W mediach coraz częściej nawraca temat poszukiwania następcy dla Samira Handanovicia. Przy tej okazji zawsze pojawia się kandydatura Juana Musso z Udinese Calcio. Agent golkipera nie jest zaskoczony takim obrotem spraw, lecz zwraca uwagę, iż Nerazzurri nie są jedynym klubem, który ma "chrapkę" na Argentyńczyka.

- Plotki na temat Interu są uporczywe, do tego stopnia, że uważa się go za przyszłego bramkarza Nerazzurrich. Nie rozmawiałem z dyrektorami, lecz zainteresowanie pojawiło się poprzez agentów i osoby w klubie. Juan osiągnął najwyższy poziom. Podziwia i bardzo szanuje Handanovicia i jest gotowy dołączyć do wielkiego klubu - powiedział Vicente Montes.

- Wszyscy go znają, bowiem mówimy o bramkarzu reprezentacji Argentyny. Jesteśmy przekonani, że Udinese może zaliczyć wspaniały sezon, a on chce pomóc drużynie, jako jeden z liderów. Ocenimy dostępne możliwości. Juan nie ma obsesji na punkcie przenosin do dużego klubu, lecz nie mogę zaprzeczyć zainteresowanie ze strony kilku klubów Serie A, Premier League i La Liga. To świetny bramkarz z wielką przyszłością, więc to logiczne.

- Teoretycznie jego cena to ok. 30 mln euro, lecz należałoby dokonać ponownych analiz, biorąc pod uwagę kontekst globalnej pandemii. Udinese powinno przemyśleć wszystkie oferty - zakończył.

Z kolei wielki poprzednik Handanovicia w bramce Interu Gianluca Pagliuca wskazał innego kandydata do przejęcia schedy po Słoweńcu:

- Zanim pożegnamy się z Samirem Handanoviciem zawsze należałoby to rozważyć, lecz jeśli mówimy o spojrzeniu z pewnej perspektywy, to Alessio Cragno jest doskonałym graczem. Byłby gotowy do obrony bramki Interu, biorąc pod uwagę, że od kilku lat z powodzeniem występuje na boiskach Serie A.

Źródło: FCInterNews.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

Huragan1410

Huragan1410 23 listopada 2020 | 22:12   

Pagliuca potwierdza moje zdanie o Cragno. Oczywiście dla mnie Onana i tylko Onana ale Cragno bądź Musso w ostateczności nie są obaj złymi wyborami.

GregorK13

GregorK13 23 listopada 2020 | 22:41   

Parę razy widziałem jak Cragno nieźle fruwał między słupkami i chętnie bym go zobaczył u nas

inter00

inter00 23 listopada 2020 | 23:22   

Zanim skupimy się na kupowaniu nowych nazwisk polecałbym chociaż przetestowanie Radu

Huragan1410

Huragan1410 24 listopada 2020 | 07:48   

Tu się zgadzam z Tobą Inter00. Również dałbym wpierw szansę Radu.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich