Zhang: Przywrócimy Inter na szczyt

25 listopada 2020 | 13:07 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

W hotelu Bulgari zlokalizowanym w Szanghaju odbył się wczoraj szczyt związany z 50-leciem stosunków dyplomatycznych Włoch oraz Chin. Obecny na spotkaniu prezydent Interu, Steven Zhang, mówił między innymi o pracy nad rozwojem mediolańskiego klubu i współpracy pomiędzy państwami.

Wydarzenie zorganizował Konsulat Generalny Włoch w Szanghaju, a prezes Nerazzurrich otrzymał wyróżnienie w kategorii Leading Emerging Partner. 

- Im silniejsza przyjaźń włosko-chińska tym lepsza współpraca i koordynacja pomiędzy firmami z obu krajów. Suning International nieustannie dąży do konsolidacji współpracy z włoskimi markami, jeszcze bardziej wzmacniając gospodarki obu państw. Jednocześnie, nasze konsorcjum będzie nadal promować rzetelne zarządzanie Interem Mediolan i współpracować z drużyną, aby przywrócić Inter na szczyt - powiedział Steven Zhang. 

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 25 listopada 2020 | 13:50   

Aktualnie to spadamy w połowie drogi

coalmeluck

coalmeluck 25 listopada 2020 | 14:46   

Dopóty, dopóki Chinole będą traktować to jak biznes a nie jak rywalizacje/zabawę dopóty będziemy tu gdzie jesteśmy.
Mądry Chinol po szkodzie. Aktualnie kosztowało ich to 36 milionów euro za pensje dla perukarza i 20 milionów za Eriksena, którego pan treneiro nie jest w stanie wykorzystać . Dzięki Bogu, ze Vidal przyszedł za darmo, bo byłby to kolejny hajs zmarnowany na darmozjada.

ArturO888

ArturO888 25 listopada 2020 | 22:57   

Nie z tym trenerem panie Zhang. Oby jak najszybciej przyszedł ktoś kto wyciągnie ten zespół z marazmu, bo potencjał na dobry wynik jest.

oster

oster 25 listopada 2020 | 23:08   

Zacznij od wyrzucenia Conte bo on sabotuje pracę u nas, to kibic stare kur..y z turynu i dlatego gramy bez taktyki i pomysłu na grę bo on to sabotuje!!!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich