Sanchez i Darmian po meczu

28 listopada 2020 | 21:34 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Pierwszy otworzył wynik spotkania, drugi zapracował sobie na tytuł MVP. Zobaczcie, co po meczu z Sassuolo mieli do powiedzenia Alexis Sanchez i Matteo Darmian.

Sanchez:

- Nasze poprzednie występy też były dobre, lecz zawsze brakowało nam tej ostatniej piłki, skutecznego finiszu. Uważam jednak, że nie graliśmy źle.

- Im gram więcej, tym wyglądam lepiej. Jestem profesjonalistą, zawsze chcę grać i podejmować wyzwanie. Z Realem zaczęliśmy zbyt nieśmiało, a szybko stracony gol pozwolił rywalom się ustatkować bez poczucia presji. Dziś poszło nam zdecydowanie lepiej, gdyż od samego początku mieliśmy właściwe podejście.

Darmian:

- To wspaniały występ. Chcieliśmy się odkuć po porażce w pucharach, a to był najlepszy możliwy sposób. Wiedzieliśmy, że rywale są w dobrej formie i nie brakuje im jakości. Przyjechaliśmy jednak z przekonaniem i odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo. Cieszę się z asysty. Zawsze miło jest wyciągnąć pomocną dłoń też w ofensywie.

- Wiedziałem, że Boga będzie trudnym, silnym przeciwnikiem, ale zespołowo ograniczyliśmy jego atuty, podobnie jak atuty pozostałych graczy. To był wspaniały występ.

- We wtorek musi towarzyszyć nam to samo pragnienie i determinacja. Będzie ciężko. Rywale są mocni, co udowodnili już na San Siro. Zresztą każdy mecz w Lidze Mistrzów jest trudny. Pojedziemy po zwycięstwo, ponieważ chcemy zrobić wszystko, co możliwe, aby oszukać matematykę i poszukać szans na awans.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 28 listopada 2020 | 21:49   

Conte będąc konsekwentnym powinien posadzić Hakimiego na ławce. Darmian zaskakuje mnie i okazuje się że jest naszym najlepszym transferem, a rękę dałbym sobie uciąć że to tylko zapchajdziura.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich