Brozović ponownie niedostępny

28 listopada 2020 | 22:01 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Pomimo wcześniejszych doniesień Marcelo Brozovicia zabrakło w kadrze na mecz z Sassuolo. Powód? Niejednoznaczny wynik testu na obecność koronawirusa.

Przypomnijmy, że piłkarz otrzymał wynik pozytywny podczas zgrupowania reprezentacji Chorwacji i przebywał w izolacji, aż do ostatniego czwartku, kiedy testy dały wynik negatywny. Niestety badania przeprowadzone przed meczem ponownie zmusiły popularnego Brozo do opuszczenia szeregów drużyny. W najbliższych dniach dojdzie do ponownego badania.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 29 listopada 2020 | 09:04   

No i chuj z Brozo, wyjściowa pomoc jest już w kalendarzyku rozpisana na miesiąc do przodu. Gaglia, Vidal i Barella, tylko koniec świata ruszyłby ich pozycje

Huragan1410

Huragan1410 29 listopada 2020 | 13:14   

Słaba ta nasza rozpisana przez Ciebie pomoc...o wiele bardziej wolał bym Barella Sensi Eriksen(w formie i po aklimatyzacji) lub Ninja. Nie podoba mi się i nie potrafię zresztą zrozumieć dlaczego w trójce na środku nie mamy choćby jednego wirtuoza który ma klej w nodze, wypieszczone podanie i oczy dookoła głowy. A nawet jedno w dupie :) tymczasem gramy trójką w siepaczy w środku pola. Nie dziwne że mało jest kreatywności w naszej grze. Niby rzecz oczywista a jednak u nas nie stosowana. Biorąc do tego bramkarza, 3 środkowych obrońców, wahadłowych którzy są nominalnymi obrońcami to wychodzi nam że w składzie mamy 9 zawodników z inklinacjami def i 2 napastników do ataku. To nie jest normalne.

inter00

inter00 29 listopada 2020 | 13:54   

No dokładnie, nie neguje osoby Gagliardiniego czy Vidala w składzie jako piłkarzy tylko wkurza mnie że my tam mamy tartak po prostu. 0 gracza o potencjale do kreowania akcji, 0 kreatywności, 0 nieszablonowego myślenia :/

Huragan1410

Huragan1410 29 listopada 2020 | 14:13   

Ja się w tym w 100% z Tobą zgadzam. To nawet w Legii mam więcej ofensywnych graczy w składzie niż ma Inter. I jest lepsze zbilansowanie. Aż cieżko uwierzyć. Czyżby nasz Czesio czapką nakrywał Antonio? :)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich