Brozović uzyskał negatywny wynik testu

29 listopada 2020 | 13:31 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Jak podała telewizja Sky, Marcelo Brozović uzyskał negatywny wynik testu na obecność koronawirusa co oznacza, że jest już zdrowy.

Piłkarz będzie mógł teraz trenować z resztą zespołu oraz wziąć udział w najbliższym meczu przeciwko Borussii Monchengladbach w Lidze Mistrzów.

Źródło: Sky

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 29 listopada 2020 | 17:21   

Przynajmniej zobaczymy kogoś kreatywnego w miejsce Vidala. Osobiście nie mam nic do zawodników typu Gaglia czy Vidal, ba, uważam nawet że są użyteczni i warto mieć ich w zespole. Obydwaj są dobrzy w odbiorze, mają dobre warunki fizyczne i jako gracze box to box są okej. Problemem jest to że Gaglia to nie jest zawodnik na lepsze mecze a Vidal jest w dołku. Gdyby nie to to decyzja Conte o braku gracza ofensywnego w pomocy miałaby jakąkolwiek linie obrony, ale do cholery nie można grać 3 graczy defensywnych. Usłyszałem już że jestem fanem Eriksena i dlatego jadę po innych zawodnikach. Otóż mi chodzi o to żeby w naszej pomocy było 2 graczy defensywnych i jedna typowa 10. Barella, Vidal czy Brozo nie dadzą w ofensywie tego co Eriksen czy Sensi, jak my chcemy grać szybciej czy zagrać czasami coś niekonwencjonalnego kiedy w pomocy nie ma zawodnika który by dał sygnał? Brozo bardzo lubię i jak jest w formie to potrafi być playmakerem jednak potrzebujemy kogoś takiego również wyżej. Uważam że najbardziej optymalna pomoc jaką można by złożyć to: Barella, Vidal, Eriksen. Żadna skrajność nie jest dobra, nie możemy w pomocy dać samych defensywnych ani ofensywnych graczy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich