Interiści pomagają - podsumowanie akcji

30 listopada 2020 | 13:13 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Informacje serwisu

Zadanie wykonane! Dziś rano miał miejsce finał blisko miesięcznej zbiórki prezentów na rzecz małych pacjentów z oddziału onkologii dziecięcej w Bydgoszczy, a także podopiecznych dwóch bydgoskich domów dziecka. Wszystkie podarki dotarły do siedziby Stowarzyszenia Uśmiech Nadziei Dzieciom, gdzie przejdą wymaganą kwarantannę, by następnie wywołać bezcenny uśmiech na twarzach milusińskich.

Korzystając z okazji, pragnę złożyć serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy dołożyli swoją cegiełkę i wsparli naszą zbiórkę. Paczki trafiały do nas z całej Polski, a kilka przesyłek dotarło nawet zza granicy. Kolejny raz okazało się, że dobro nie ma barw klubowych, bowiem do akcji chętnie przyłączały się także osoby, które na co dzień nie mają wiele wspólnego z Interem, a nawet w ogóle z piłką nożną. Jesteście wielcy!

Specjalne podziękowania należą się chłopakom z polskiego oddziału Gruppo Setnik, którzy osobiście pofatygowali się z Gdańska do Bydgoszczy, aby przekazać zebrane przez siebie prezenty. Grazie!

Do zobaczenia przy okazji kolejnych akcji. Forza Inter!!!

zbiórka 1

zbiórka 2

Źródło: inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 4

Larry

Larry 30 listopada 2020 | 14:01   

Gratulacje Błażej!

Larry

Larry 30 listopada 2020 | 14:02   

I dla wszystkich darczyńców rzecz jasna!

Rahi

Rahi 30 listopada 2020 | 17:09   

Ło panie. Sporo tego. Dobra robota.

lekoczeko

lekoczeko 1 grudnia 2020 | 04:41   

https://betnicetypy.blogspot.com/ - Trafili ostatnio kurs 600 i zdjęcie kuponu mają na blogu! polecam bo zarobiłem razem z nimi na tym kuponie. Mają juz kolejny kupon na dziś z kursem miedzy 200-300!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich