CAMPIONI 2021

 

Nocne zamieszanie przed hotelem

1 grudnia 2020 | 11:48 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Kibice Borussii Moenchengladbach próbowali zadbać o to, aby piłkarze Interu nie zregenerowali się odpowiednio przed wtorkowym meczem. W nocy miejscowi fajni urządzili pokaz fajerwerków i petard przed hotelem Interistów, a wszystkiemu towarzyszył prowokacyjny transparent. 

"Pokazy pirotechniczne" przed lokum drużyny przyjezdnej nie są niczym nowym i takie zachowanie możemy zaobserwować w wielu miejscach, do których docierają europuchary. Kibice Borussii odpalili szereg petard hukowych i rakiet, które miały obudzić odpoczywających zawodników gości.

Fani BMG poszli też o krok dalej i przygotowali płótno o treści "Pamiętaj Interze, z Colą zawsze lepiej!". Chodzi o wydarzenia z 1971 roku. W Pucharze Europy doszło wówczas do takiego samego spotkania jak dziś, gdy Borussia podejmowała Inter Mediolan. W 29 minucie meczu Roberto Boninsegna, napastnik Nerazzurrich, został trafiony puszką coca-coli. Na stadionie doszło do gigantycznego zamieszania, gdyż czarno-niebiescy nie chcieli kontynuować meczu. Po tym spotkaniu toczyła się jeszcze długa batalia prawna, gdyż Włosi żądali walkowera, na co nie chcieli zgodzić sie Niemcy. 

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 6

superdoktorgazeta

superdoktorgazeta 1 grudnia 2020 | 11:57   

jakie to jest prymitywne

darren

darren 1 grudnia 2020 | 12:08   

Mam nadzieję, że teraz jeszcze bardziej nasi piłkarze będą zmotywowani

kandziak

kandziak 1 grudnia 2020 | 12:17   

Przecież te patałachy i tak już o nic nie grają. Zblaznili się...

KawaOpole

KawaOpole 1 grudnia 2020 | 12:34   

Banda debili.. Jednosezonowcy

javier_zanetti

javier_zanetti 1 grudnia 2020 | 12:41   

kandziak, o kim mowisz patalachy i kto sie zblaznil bo poki co to chyba tylko ty. A sytuacja w grupie jest otwarta i kazdy jeszcze moze wyjsc i odpasc

Huragan1410

Huragan1410 1 grudnia 2020 | 14:01   

Kare na boisku im wyznaczyć. Za przypomnienie 1971 też. Ja owszem uwielbiam ultraske ale dla takich sytuacji jak wtedy miejsca nie ma w piłce.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich