Wygrana z Borussią. Inter został w grze o awans

1 grudnia 2020 | 20:03 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Relacje4 min. czytania

Nerazzurri po iście emocjonującym spotkaniu pokonali Borussię Monchengladbach 3:2. Ten wynik sprawił, że ekipa Antonio Conte ma jeszcze szanse wyjść z grupy.

PRZEBIEG MECZU:

I POŁOWA:
2' Faulowany Skriniar.
3' Dobre wyprowadzenie piłki przez Lautaro, podanie do Darmiana, który niedokładnie dośrodkował w pole karne rywali.
6' Darmian do Lautaro, Argentyńczyk oddał strzał, ale Jantschke go zablokował.
9' Żółta kartka dla Stindla za faul na Barelli.
15' Borussia wykonała trzy centry, ale nic groźnego z nich nie wynikło.
16' Lukaku ruszył w kierunku bramki rywali, nie miał do kogo podać, finalnie piłka wylądowała pod nogami Younga, który strzelał, ale piłka przekroczyła końcową linię boiska.
17' GOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Lukaku do Gagliardiniego, Roberto do Darmiana, który umieścił piłkę w bramce gospodarzy.
20' Kontra Interu, zejście Darmiana do środka, podanie do Lautaro, ale Argentyńczyk finalnie dopuścił się faulu na Neuhausie, za co obejrzał żółty kartonik.
22' Trójkowa akcja Nerazzurrich - Lukaku do Martineza, ten do Barelli, który miał okazję trafić do bramki, ale pocelował ponad bramką.
27' Barella ucierpiał w starciu z Thuramem.
30' Thuram faulowany przez Skriniara, rzut wolny, lecz Stindl nie wykorzystał tej okazji.
32' Stindl przeciął podanie Lukaku, wyprowadził kontrę, Lazaro próbował dośrodkować, ale piłkę złapał Handanović.
33' Fantastyczne wyjście Lukaku, podanie do Marineza, Argentyńczyk dwukrotnie oddał strzał, ale również dwukrotnie był zablokowany.
36' Strzał z dystansu Lainera, Handanović wybił piłkę pod nogi Stindla, który także oddał strzał. Słoweniec jednak złapał piłkę.
37' Niebezpieczny strzał Thurama obronił kapitan Interu.
46' GOL! Stindl do Lazaro, dośrodkowanie do Pléa, który głową trafił do bramki Interu.
47' Koniec pierwszej połowy.

II POŁOWA:
46' Zakaria zmienił Jantschke.
48' Centra gospodarzy, czujnie w obronie defensorzy Interu.
51' Dośrodkowanie Lazaro. Young wybił na rzut rożny.
54' De Vrij przeciął groźną akcję Borussi. Kolejny rzut rożny. Zamieszanie w polu karnym Handanovicia. Finalnie piłka dla Interu.
56' Brutalny faul Lainera na Martinezie.
58' Żółta kartka dla De Vrija za faul Thuramie.
60' Hakimi zmienił Darmiana.
62' Słupek! Martinez w doskonałej sytuacji, ale minimalnie się pomylił.
64' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Brozović do Lukaku, Belg zagrał Indywidualnie i wykończył akcję fantastycznym strzałem na dłuższy słupek!
70' Embolo wszedł w miejsce Stindla.
71' Żółta kartka dla Barelli za niesportowe zachowanie (wybicie piłki po gwizdku).
71' Sanchez zmienił Martineza.
72' GOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! LUUU-KAAA-KUUU!!! Brozović wyprowadzał akcję, podał do Sancheza, ten do Hakimiego, który kapitalnie wyłożył piłkę Lukaku. Belg znalazł się na czystej pozycji i bezbłędnie wykorzystał okazję.
74' Lainer ukarany zółtą kartką za faul na Gagliardinim.
76' GOL! Sanchez stracił piłkę, Thuram świetnie podał do Plei, a ten ponownie pokonał Handanovicia.
77' Dośrodkowanie Sancheza, błąd obrońców Borussi, piłka doszła do Younga, który nie trafił w futbolówkę.
78' Wolf zmienił Wendta.
80' Żółta kartka dla Younga za faul na Plei.
83' Lainer wycofał piłkę do Plai, który oddał strzał z dystansu i trafił do bramki. Sędziowie wykorzystali wideoweryfikację i osądzili, że Embolo biorący udział w akcji, utrudniając tym samym pracę kapitana Interu, był na spalonym. Po tej decyzji obaj trenerzy zostali ukarani żółtymi kartkami.
87' Young zszedł z boiska, w jego miejsce pojawił się Perisić.
89' Żółta kartka dla Lukaku.
90' Szansa Interu, ale podopieczni Antonio Conte pogubili się w akcji.
91' Gagliardini także z żółtą kartką.
95' Sędzia po raz kolejny wyjął żółty kartonik, tym razem dla Bastoniego.
96' Plea również ukarany żółtym kartonikiem.
97' Koniec spotkania.

Borussia - Inter 2:3 (1:1)
17' Darmian
46' Pléa
64' Lukaku
72' Lukaku
76' Pléa

Monchengladbach (4-2-3-1): 1 Sommer; 18 Lainer, 24 Jantschke, 28 Ginter, 17 Wendt; 6 Kramer, 32 Neuhaus; 19 Lazaro, 13 Stindl, 10 Thuram; 14 Pléa.
Ławka rezerwowych: 21 Sippel, 31 Grün, 3 M. Lang, 7 Herrmann, 8 Zakaria, 11 Wolf, 15 Beyer, 16 Traoré, 22 Bénes, 36 Embolo, 40 Poulsen.
Trener: Marco Rose.

Inter (3-5-2): 1 Handanovic; 37 Skriniar, 6 de Vrij, 95 Bastoni; 36 Darmian, 23 Barella, 77 Brozovic, 5 Gagliardini, 15 Young; 9 Lukaku, 10 Lautaro.
Ławka rezerwowych: 35 Stankovic, 97 Radu, 2 Hakimi, 7 Alexis, 12 Sensi, 13 Ranocchia, 14 Perisic, 24 Eriksen, 33 D'Ambrosio.
Trener: Antonio Conte.

Sędzie główny: Danny Makkelie (NED).
Sędziowie liniowi: Mario Diks (NED), Hessel Steegstra (NED).

1 grudnia 2020 | 20:19

Jakim cudem Brozo gra w pierwszym składzie od razu po covidzie gość nie trenuje z zespołem ile 3 tygodnie i w takim meczu wychodzi od razu. Czy my już naprawdę nie mamy kim grać czy po prostu są zawodnicy co z połamanymi nogami będą wychodzić na boisko

Kunbaskier

Kunbaskier

1 grudnia 2020 | 20:29

0o Widzę, że Conte zauważył brak formy Hakimiego i postawił na Darmiana (obecnie nas najlepszy wahadłowy). Szkoda tylko, że nie zrobił tego samego z Sanchezem. Jak dla mnie to Alexis powinien grać w 1 składzie.

Morfo

Morfo

1 grudnia 2020 | 20:32

Te 3-5-2 strasznie Nas kastruje, chciałbym zobaczyć kiedyś 4-3-3 tym składem. Co do meczu moim zdaniem będzie remis i koniec marzeń o europejskich podbojach.

Ippon

Ippon

1 grudnia 2020 | 20:35

Akurat konkurencji do 1 składu to nie ma : Vecino w szpitalu, sensi na masażach, vidal rozmawia z sędzią a o eriksenie nie ma się co rozpowiadać. Nie każdy organizm tak samo reaguje na covid, nie każdy organizm tak samo się regeneruje itp.

1 grudnia 2020 | 20:49

Real dostał w d. dziś więc mamy szanse na awans, ale dziś zwycięstwo to jest warunek konieczny i z Szachtarem też, a do tego Real-Gladbach nie może paść remis.

Ippon

Ippon

1 grudnia 2020 | 20:52

maestro84 taka sama sytuacja była przed tym meczem. Tylko gdyby padł remis, real walczyłby z borusią o 1 miejsce w grp, a teraz muszą walczyć o awans.

Matti

Matti

1 grudnia 2020 | 21:18

Brawo Darmian. Należała mu się ta bramka jak mało komu. Forza!

Huragan1410

Huragan1410

1 grudnia 2020 | 21:27

Zgadzam sie Matti. Niech jego sen trwa dalej. Jeszcze kilka takich spotkań i będzie moim ulubieńcem. Nie wiem czemu ale bardzo mu kibicuje. Brawo MD.

1 grudnia 2020 | 21:48

Ahhh szkoda, że Skriniar w końcówce połowy zawalił :/ Ale w końcu chłopaki coś grają, ciekawe czemu tak późno

Huragan1410

Huragan1410

1 grudnia 2020 | 21:49

Kurwa a tak chciałem.ich pochwalić za świetną pierwszą połowę. Lautaro powinien wcześniej zabić ten mecz. Ale jestem wściekły taką frajerską bramke stracić. Jednak nie ma co się łamać. Wyjść na wkurwie na drugą połowę i zaorać szwabów poproszę!!!

Matti

Matti

1 grudnia 2020 | 21:50

Gramy nieźle. Cieszy bardzo nieobecność Vidala, dużo błędów dzięki temu zaoszczędzonych. Na drugą połowę wpuściłbym Sensiego za Gagę i Alexisa za Lautaro. Bardzo dobry mecz Brozo i Darmiana póki co.

Huragan1410

Huragan1410

1 grudnia 2020 | 21:54

Nie ma szans na Sensiego za Gage wiadomo dlaczego :) Ale taki Inter chce oglądać. Strzelamy na 1:0 na wyjezdzie i gramy piłką a BMG biega i biega. Mimo tej bramki ta połówka była jedną z naszych top w tym sezonie.
Dziwi mnie że nasza afrykańska świnia się nie odzywa. Może piłuje kły? Albo je ostrzy żeby tu wjechać z hejtem jak tylko stracimy bramkę.

1 grudnia 2020 | 21:55

Nie gramy źle, nie możemy oddawać całkowicie inicjatywy bo skończy się to dla nas źle. Darmian i Brozo na ogromny plus, fatalny Lautaro. Poproszę wprowadzić Sancheza za Argentyńczyka!

Huragan1410

Huragan1410

1 grudnia 2020 | 22:25

A był tu ktoś kto bardzo chciał Zakarię u nas....Romelu go ośmieszył zjadł i wypluł.

1 grudnia 2020 | 22:58

Kolejny już mecz gdzie gramy z zaangażowaniem i jest dobry wynik, Conte poluzował treningi? Czy dopiero kondycję załapali?
Mogli ich dobić na 4:1 ale się nie udało i dlatego nerwówka.
Dobry mecz!

Marek Sudoł

Marek Sudoł

Czemu oni nie mogą ku*** zabijać meczów i dawać mi takie zawały xD Znowu dają nadzieje, oby tylko jej za tydzień nie zabrali w jakiś popierdzielony sposób

SeaVent

SeaVent

Kalumnis nevertis

Matti

Matti

Ufff, udało się. Lukaku zrobił to co Lautaro powinien zrobić wcześniej. Jak jest Alexis to od razu widać grę w ofensywie. Mamy świetnych obrońców, ale mimo to gra trójką nie daje tego ‚spokoju’ i stabilności co widać praktycznie w każdym meczu. Gorszy mecz Barelli i Younga moim zdaniem. Reszta się spisała pomimo pojedynczych błędów. Ważne 3pkt i jedziemy z Shakhtarem!

A co jak Real z Blabla sie skumają i zagrają na remis by obydwoje awansować? xd

Udało się! Tak mogę określić mecz. Kapitalny Lukaku i Brozo, bardzo słaby Barella, Lautaro i Young. Cieszą mnie 3 punkty jednak martwi mnie to co zobaczyłem, tzn. nie zabiliśmy meczu ani nawet nie uspokoiliśmy gry. Gdybyśmy grali z Bayernem, PSG czy Liverpoolem to oni w końcówce by nas rozstrzelali. Pech chciał że nie zabiliśmy meczu no zdarza się jednak totalnie nie rozumiem nerwowości w końcówce, większość z naszych zawodników była pod prądem. Żałuje że nie pojawił się Sensi bądź Eriksen bo to zdecydowanie pomogłoby nam troszkę uspokoić grę w środku. Ale nie będę marudził, oczekuje że zmiennicy pograją trochę w weekend bo w LM mamy robotę do wykonania! Forza!!!

Huragan1410

Huragan1410

Jak przegrywamy wysyp komentarzy hejterów i pseudokibiców naszego klubu. Jest zwycięstwo nie ma hejterów, nie ma komentarzy cisza pod artykułem. Teraz się dziwicie dlaczego tak walcze z hejtem tu i z pseudo mądrościami po kilku meczach sezonu? Gdzie te wszystkie banikowe, sztuczne świnie i inne ogryzki teraz są?
Wygrywamy z Szachtarem i na wiosne mamy dalej LM. Dziś zwycięstwo nam sie należało, jestem zbudowany naszą postawą i determinacją. Lukaku król, Brozovic pierwsza liga w końcu, Alexis szarpał ile mógł, Darmian znowu na plus, Gaga znowu niezły mecz. Lautaro dramat ale mógł mieć bramkę i nawet powinien dziś ją mieć, Young do rezerw bo nie daje nic drużynie od dawna no i pudło roku, przed Bastonim wiele nauki. A Conte nadal oddycha i niech prowadzi bo nic jeszcze nie przegraliśmy. Nasze mecze to jest szaleństwo. Serducho może nie wytrzymać kiedyś.

Marek Sudoł

Marek Sudoł

1 grudnia 2020 | 23:06

No Sanchez masakra ta strata i Younga też strasznie zbluzgałem, ale jak zobaczyłem powtórkę to mu wybaczyłem, tam była mocna odbitka od obrońcy Borussi i nie mógł nic zrobić ;) Nie wiem tylko co w sytuacji, gdy my wygramy a Real zremisuje? Co wtedy decyduje? (edycja 2020.12.01 23:06 / Surek)

1 grudnia 2020 | 23:10

Strasznie dużo błędów indywidualnych. Nikt się ich nie ustrzegł. Niektóre żółte kartki po raz kolejny zbędne. Sanchez chyba lubi schodzić do środka by zagrać do Hakimiego. Lukaku chciał ustrzelić pierwszego Hat-ricka tak pewnie by zostawił bastoniemu.
Złe decyzje z przodu w pierwszej połowie darmiana gdzie mógł oddać strzał czy też martineza gdzie na siłę chciał podawać do Lukaku bo w poprzedniej akcji zrypał.
Nerwowo dzisiaj Skriniar moim zdaniem, ciut lepiej bastoni. Hakimi lini spalonego nie trzyma. Zawsze zostaje ostatni. Barella,young ani pozytywnie ani negatywnie się nie wyróżnili.
Brozo wariat z wślizgiem w 92 minucie.

Ippon

Ippon

1 grudnia 2020 | 23:11

Lambert. Borusii będzie to na rękę ale wtedy bedą musieli liczyć, że Inter pokona szachtar.

maestro84

maestro84

1 grudnia 2020 | 23:12

Nasze szczęście Shakhtar ma o co grać jeszcze, to jest wg mnie ten czynnik, dzięki któremu Real z Gladbach nie zagrają na remis. Bo chyba nie będą kombinować takie firmy i dostosowywać się do przebiegu naszego meczu?!

MAV

MAV

1 grudnia 2020 | 23:14

Surek z tego co wiadomo jak Real remisuje to on wchodzi bo ma z nami 2 zwycięstwa, my mamy lepszy bilans z BM. ale wchodzi Real i BM

O dziwo zgadzam się z Ipponem

DonPietro

DonPietro

1 grudnia 2020 | 23:15

Wreszcie dobry mecz. Choć martwią demony z ostatniego sezonu. Oby tak dalej. Conte może nie zmienił ustawienia ale może coś przemyślał, bo nawet Hakimi, który ostatnio gasł wyglądał dobrze.

Zobaczymy jak dalej. Byle do przodu, bo już człowiek ma dosyć tego co ostatnio grali.

Jedyna co się nie zmienia, to lewy wahadłowy potrzebny na już.

Marek Sudoł

Marek Sudoł

Dobra, dopiero teraz ogarnąłem, co się stanie w razie remisu xd

Luq1989

Luq1989

1 grudnia 2020 | 23:16

A ja napisze, że dziś świetny mecz rozgrywał Brozo, większość jego podań to był majstersztyk. Darmian i Lukaku również bardzo dobry mecz, cieszy też asysta Hakimiego. Nerwowy mecz bardzo i błędów za dużo po raz kolejny, ale wreszcie widać było, że chcą ten mecz wygrać. Brawo, FORZA INTER!! :)

MAV

MAV

1 grudnia 2020 | 23:17

No chyba że my przegramy z Szachtarem to wchodzi BM i Szachtar

Spaletti-nowy Mourin

1 grudnia 2020 | 23:28

Nie wątpię że real wygra.. Bo grają o awans. Bardziej się martwię o nas. Real to drużyna ktora wie kiedy trzeba zagrać. (edycja 2020.12.01 23:29 / Spaletti-nowy Mourin)

Andrea Stramaccioni

1 grudnia 2020 | 23:29

fart. gra w obronie dramat. co sie odjanupawlilo przy tym 3 nieuznanym golu dla Blablach to ja nie wiem. proponuje wziac na wstrzymanie bo z Szachtarem bedzie droga przez mekke. nie zaslugujemy zeby dalej grac w LM. taka prawda panowie, ale jakas iskierka nadzei jest

Huragan1410

Huragan1410

1 grudnia 2020 | 23:35

Zasługujemy tak samo jak BMG czy Szachtar czy Real. Bardzo wyrównana grupa każdy może wygrać z każdym. Decydują detale i szczęście. Mecz z banderowcami będzie dla nas wielkim testem i odpowiedzią na wiele pytań. Ja niezmiennie uważam że ich dojedziemy i awansujemy dalej. Drużyna mam nadzieje rośnie, dziś w szatni po meczu znając ekspresje Conte jest team spirit na wysokości zenitu. Jedziemy dalej panowie, mniej hejtu a więcej wiary :)

Oba

Oba

2 grudnia 2020 | 00:10

Cichym bohaterem Gagliardini, asysta przy pierwszym golu i kluczowy odbiór przy drugim. Bardzo dobry mecz Brozo i super Lukaku. Minus przy Conte bo zajezdza chłopaków co 3 dni meczac do upadłego tych samych piłkarzy, a ma przyzwoita ławkę. Niezrozumiała dla mnie zmiana Darmiana, powinien zdjac Younga, a Darmiana przesunąć na lewo. Brak zmian w środku pola też uważam za błąd. Barella jest zajechany i grając cały mecz ta sama trójka nic dziwnego że tracimy kontrole nad meczem jeżeli przeciwnik wprowadza świeże siły. Mimo wszystko wynik broni trenera więc nie narzekam.

Huragan1410

Huragan1410

2 grudnia 2020 | 01:14

I tak swoje ponarzekałeś. Nie rozumiem co to znaczy że ich zajeżdza grając co 3 dni. Mecz z Realem finał? Wystawiłby drugi garnitur były by narzekania. Z Sassuolo grał możliwie nawet o posade więc kto miał grać? Dzisiaj to samo. I Serie A i grupa w LM są tak wyrównane że nie można sobie pozwolić na stratę punktów więc muszą grać najlepsi. To nie polska liga że granie co 3 męczy.

banikowy

banikowy

2 grudnia 2020 | 01:25

Huragan, nie mam nic do napisania bo nie oglądałem meczu.
Jak już chcesz mnie wywoływać do tablicy to przynajmniej sprawdź czy masz za co.
To że krytykuje styl Interu w ostatnich spotkaniach jest spowodowane słabą formą a nie upartym czepianiem się.

superofca

superofca

2 grudnia 2020 | 03:12

@Huragan ja nie zwykłem mówić, że deszcz pada kiedy ktoś na mnie pluje. A ostatnie wyniki + postawa zespołu to było plucie w twarz kibicom. Ale spoko, wczoraj meczu nie oglądałem (organizm przegrał ze zmęczeniem) - wygrali, w sobotę meczu nie oglądałem - wygrali. Jak w następnych dwóch kolejkach wygrają, beze mnie :D , to mogę się poświęcić i nie oglądać Interu do końca sezonu :P

Snake

Snake

2 grudnia 2020 | 06:46

Lukaku znowu uratował. Bez niego w takim meczu byśmy nie istnieli.

Gdyby bramka dla BM została uznana to Conte (i jego forumowi wielbiciele) płakaliby znowu o 'wielkim pechu' albo innej niesprawiedliwości. Swoją drogą to, jak ustawili się w obronie to był dramat. I błędy Sancheza oraz Younga to kolejny dramat.

Pewnie znajdą się tacy, co zarzucą mi malkontenctwo, ale liczenie na matematykę mnie nie przekonuje w tym 'wielkim projekcie'. Gramy jak równy z równym z SIÓDMĄ drużyną Bundesligi, która traci w lidze bramki w takiej ilości, jak je zdobywa. Mecz dominowaliśmy tylko momentami, z chwilą gdy piłka przechodzi w posiadanie drużyny przeciwnej to w takiej Borussi widać więcej błysku i nieprzewidywalności, niż u naszych. Nawet przechodząc do następnej rundy zostaniemy rozwałkowani...

LordGuziec

LordGuziec

2 grudnia 2020 | 07:07

Ok huragan wygrana jest a to że nic nie pisał to tylko dlatego że mam nocna zmianę. Wstępnie oglądalem tyło skrót i zastanawia mnie czemu jak zwykle nie może zabić meczu jak mamy okazję i jak zwykle sami robimy sobie problemy. Fakt trzeba przyznac że gra wyglądała nieco lepiej od ostatniej zenuly jaka prezentowali w LM. Szkoda że nie możemy zagrać na zwromz tyłu. A co od samej reszty to, bez podniety no jak Real się dogada to remis i dowidzenia liga Europy wita.

Oba

Oba

2 grudnia 2020 | 07:57

Huragan podczas meczu jest 5 zmian do wykorzystania, ale Conte chyba o tym nie wie. Nie mówię apropo składu wyjściowego, ale zarządzania składem w trakcie meczu. Z Sassuolo przy pewnym wyniku nie oszczedzal graczy mimo iż wczoraj też grał o życie, wczoraj Barella fizycznie był do zmiany już po pierwszej połowie m. in. dlatego, że gra wszystko od dechy do dechy lub prawie. Zmęczenie miało duży wpływ na to że straciliśmy środek pola, ale Conte nie reagował bo nigdy nie reaguje gdy wynik jest na styku. W kółko jedzie tym samym schematem. Wczoraj wygraliśmy i chwała za to, ale mieliśmy przy tym fure szczęścia bo dobrze zagraliśmy tylko 30 min z 7 zespołem bundesligi. Cieszę się że się udało, ale nie ma co mówić o sukcesie bo wygraliśmy w LM 1 z 5 meczów, nie wszystko zależy od nas, a Conte zarabia tyle ile pół Borussii. Walczymy dalej i to dobrze, ale nie ma powodów do zadowolenia.

Huragan1410

Huragan1410

2 grudnia 2020 | 08:36

Oba jeśli chodzi o zmiany to się zgadzam, dla mnie ten jego system tez jest niezrozumiały.
Superfoka to może nie oglądaj na razie naszych meczów jeżeli taka zależność jest. A przynajmniej nie oglądaj LM za tydzień to może awansujemy. Jeszcze się okaże że dzięki Tobie wygramy wszystko do końca sezonu i może w Mediolanie w podziękowaniu dadzą Ci dyplom uznaniowy a może nawet pamiątkowe długopisy. W najgorszym razie nazwą Twoim imieniem nazwę ulicy pod stadionem a ultrasi zrobią oprawę z super foką w koronie :)

ArturO888

ArturO888

2 grudnia 2020 | 08:53

Cieszy wygrana i zachowanie szans na awans. Wygrana co prawda dosyć szczęśliwa, bo tą 3 bramkę dla Borussi sędzia mógł uznać i nikt nie powinien też mieć o to pretensji. Widać natomiast, że grając w tym ustawieniu, kluczową postacią w drugiej linii jest Brozovic. Kiedy go nie ma lub kiedy gra słabo, to cała drużyna gra beznadziejnie i jedyne co robią to słynna "laga na Lukaku". Wczoraj Brozovic zagrał bardzo dobrze, chyba można go ocenić obok Lukaku, jako najlepszego na boisku. Dużo odbiorów, rozgrywanie, w końcu również też szybkie do przodu, doskonale dyrygował grą w środku.

Szczęśliwie również ułożył się drugi mecz, bo gdyby Real wygrał, to można by było powiedzieć że byłoby pozamiatane, za tydzień zremisowali by z Borussią i byłoby po sprawie. Dzięki wygranej Szachtara natomiast, wszystkie drużyny mają szansę na awans. W Madrycie nie mogą grać na remis, bo wtedy w przypadku wygranej Szachtara lub remisu, Real jest poza fazą pucharową. Tak więc trzeci rok z rzędu w LM, w ostatniej kolejce wszystko jest w nogach piłkarzy Interu. W ostatnich dwóch latach kończyło się to kiepsko. Dwa sezony temu remis u siebie z PSV i rok temu porażka u siebie z Barceloną grającą w rezerwowym składzie. Ciekawa będzie ta ostatnia kolejka, bo raczej każdy zespół musi grać o 3 punkty.

RikAstlej

RikAstlej

2 grudnia 2020 | 09:17

Czyżby chłopakom coś przeskoczyło w głowach po meczu z Realem? Dwa ostatnie mecze zupełnie inne niż kilka poprzednich, czy może coś się zmieniło w planach treningowych?

W każdym razie, lewe wahadło koniecznie do wzmocnienia już zimą. Przydałaby się też upgrade dla Gagli, bo mimo, że ostatnio zaczyna grać nieźle, to nie ufam mu, że nie zawali czegoś w następnym meczu. Taki William Carvalho mógłby być dobrą opcją - Conte miałby wzrost i mięśnie w środku pola, a sam Carvalho jest i piłkarsko lepszy.