Capello: Inter ma w sobie to coś

2 grudnia 2020 | 22:20 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Fabio Capello był dziś gościem włoskiej stacji Sky Sport 24. Były piłkarz i trener poruszył między innymi temat formy i ostatnich występów Nerazzurrich. 

- Skład Interu jest bardzo szeroki, co może pomóc drużynie w przezwyciężeniu zmęczenia, zarówno pod kątem fizycznym jak i psychicznym. Lukaku został "zrewitalizowany" i wygląda na to, że jest w bardzo dobrej formie. Inter ma w sobie to coś, co daje im przewagę nad innymi zespołami. 

Ostatnie wyniki budują dużą pewność siebie Interistów. Nerazzurri muszą jednak poprawić grę w defensywie. Obrona popełnia zbyt dużo błędów i rozdaje zbyt wiele prezentów przeciwnikom. Sporo z nich decyduje o losach meczu - powiedział Fabio Capello. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 2 grudnia 2020 | 23:24   

CO do zmienników to uważam że w pomocy i w ataku nie wykorzystujemy ich w pełni. Barella gra od deski do deski, Vidal pewnie tak samp by grał gdyby nie czerwona kartka a Eriksen i Ninja się kurzą. Czy serio na takie Torino nie można by wystawić innej 11 żeby odpoczęli zawodnicy? Lukaku też gra wszystko a Perisić jako napastnik czy Pinamonti w jednym meczy myślę śmiało mogliby zagrać

MAV

MAV 3 grudnia 2020 | 08:41   

Jak szanuje Capello, tak czasem mam wrażenie że ten człowiek chce powiedzieć coś żeby tylko się przymilić i to wszystko. Jeszcze nie tak dawno mówił że Inter nie jest faworytem, że nie idzie w tym kierunku jakim powinien a teraz po dwóch meczach już zmienia zdanie. Mnie się zarzuca jak mówię że Conte to betonowa taktyka i że zmieniam zdanie, ale przynajmniej w moim przypadku dałem czas Conte na cały tamten sezon i część obecnego. A tutaj już po 2 meczach Capello odtrąbia sukces. Muszę go zapytać w takim razie skoro jest tak wszechwiedzący jakie liczby padną w piątek w JackPocie a nóż wygram i stanę się sponsorem klubu i będzie mój nick na rękawach koszulek.

darren

darren 3 grudnia 2020 | 10:08   

Bo Capello zwykle nie ma nic odkrywczego do powiedzenia


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich