Vecino wrócił do treningów w Appiano

4 grudnia 2020 | 09:23 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Nerazzurri po wygranym meczu w Lidze Mistrzów, przygotowują się do kolejnego starcia w Serie A. W dobrych nastrojach odbyli wczorajszą sesję treningową, podczas której pojawił się "gość".

W czwartek do Appiano Gentile przyjechał Matias Vecino. Piłkarz odbył spotkanie ze sztabem szkoleniowym. Jak poinformowała Corriere dello Sport, Urugwajczyk zakończył już rehabilitację po operacji łąkotki prawego kolana. Wczoraj miał już pierwszy rozruch, ale trenował indywidualnie.

Według gazety, Vecino potrzebuje około trzech, czterech tygodni, by odzyskać formę. Celem jego powrotu do zdrowia jest przede wszystkim możliwość wypożyczenia go w zimowym oknie transferowym.

Źródło: GdS

Polecane newsy

Komentarze: 4

Huragan1410

Huragan1410 4 grudnia 2020 | 09:40   

Ciekawy jestem na jaki poziom on wróci bo łąkotka dla sportowca to nie żarty. Życzę mu żeby pograł na wysokim poziomie czy to u nas czy gdzie indziej.

inter00

inter00 4 grudnia 2020 | 10:04   

Jeżeli się uda to sprzedać, cenię go za to ile dla nas zrobił ale uważam że jego czas u nas się skończył

MaATi96

MaATi96 4 grudnia 2020 | 10:15   

Vecino to jeden z moich ulubionych piłkarzy interu, potrafi zrobić różnice w momentach kiedy inni już myślą, że to nie możliwe. Wiadomo poziomem sportowym nigdy nie był jakiś wybitny, ale serce ma wielkie do gry i pokazał to już nie raz w ważnych dla interu momentach. Teraz niech wraca do zdrowia, może u nas już nie pogra, ale niech cieszy się grą, czy tu, czy w innym klubie.

matteo

matteo 4 grudnia 2020 | 18:30   

Zapomniałem ze my jeszcze Veczyno mamy w składzie xD


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich