Cassano: Lautaro prowadzi zespół

5 grudnia 2020 | 10:07 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Niedawno informowaliśmy o powstaniu na Twitchu nowego kanału Christiana Vieriego. Były napastnik Nerazzurrich stworzył własną audycję o tematyce piłkarskiej. Jednym z jego pierwszych gości był Antonio Cassano, który porównywał młode strzelby Juventusu i Interu, Lautaro Martineza i Paulo Dybalę.

- Dybala to świetny zawodnik, ale nie uważam go za mistrza. Zawsze miał problemy ze wszystkimi trenerami - wyjaśniał Cassano

- Jeśli jest fenomenem, dlaczego szkoleniowcy nie uważają go za kogoś kluczowego? Nie jest szeregowym graczem, ale też nie mistrzem. W ciągu 3 czy 4 lat w Juventusie nigdy nie był regularnym starterem.

- Immobile przez lata w Lazio strzelił 120 bramek w normalnym zespole. Moim zdaniem znacznie silniejszym od niego zawodnikiem, który radzi sobie w przeciętnej drużynie, jest Ilicic.

- Kiedy Lautaro przybył do Interu, od razu stał się starterem, miał wtedy 20 lat. Biega, prowadzi zespół, zdobywa punkty i robi wszystko. Dybala gra w fantastycznej drużynie, ale ze wszystkimi ma tysiąc problemów. Jeśli chce odnowienia kontraktu, musi udowodnić, że robi różnicę.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 5 grudnia 2020 | 11:16   

Lautaro walczy i daje coś extra zespołowi jednak momentami jest denerwujący, zwłaszcza kiedy nie ma formy; machanie rękami, głupie faule, egoizm, to są rzeczy które niezwykle mnie denerwują jednak jestem w stanie je znieść kiedy tylko Lautaro ładuje piłki do bramki. Starterem jest na pewno, jednak gdyby odszedł nie trudno byłoby go zastąpić.

Huragan1410

Huragan1410 5 grudnia 2020 | 12:23   

Antonio coś słabą koke ćpasz, Lautaro jest jeszcze niestety dość chimeryczny i stwierdzenie że on prowadzi zespół jest mocnym nadużyciem. Romelu owszem prowadzi grę w przodzie i na nim sie opieramy ale nie na Lautaro. Co do reszty ma trochę racji.

castillo20

castillo20 5 grudnia 2020 | 14:16   

Ale gdzie prowadzi ? Do toalety, do foodtrucka na frytki czy jak ?

darren

darren 5 grudnia 2020 | 15:01   

Cassano żyje w swoim świecie, zostawcie go


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich