CAMPIONI 2021

 

Mihajlović: Nie da się powstrzymać Lukaku

5 grudnia 2020 | 11:22 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Konferencje prasowe z udziałem Sinisy Mihajlovicia to istna kopalnia cytatów i barwnych wypowiedzi. Nie inaczej było przed starciem z Interem Mediolan.

Szkoleniowiec Rossoblu został zapytany m.in. o sposób na zatrzymanie Romelu Lukaku, który znajduje się w świetnej dyspozycji strzeleckiej:

- Jako piłkarz nie potrafiłbym go powstrzymać, jest silniejszy, szybszy, większy ode mnie. Może poradziłbym sobie z nim w ringu bokserskim, ale na boisku, gdzie nie można stosować nielegalnych ciosów. Nie wiedziałbym, jak to zrobić. 

- Dwie wyjazdowe wygrane z Interem? Jak to mówią, do trzech razy sztuka. Zobaczymy, ile prawdy jest w tym powiedzeniu. Musimy strzelić o jedną bramkę więcej od rywali.

Mihajlović otwarcie przyznał, że w jego zespole znajduje się tzw. kret, który regularnie wynosi pewne informacje do mediów:

- Zmiana taktyki? Wypróbowałem nowe ustawienie podczas treningu, aby zrozumieć, kto rozmawia z dziennikarzami. Chcę znaleźć kreta, a kiedy go znajdę, to zawiśnie na ścianie. Nie zamierzam zmieniać systemu, zrobiłem to tylko po to, aby zobaczyć, co się wydarzy. Jeżeli ktoś rozmawia z dziennikarzami, aby uzyskać lepsze oceny, zobaczycie, co mu zrobię.

Źródło: Football-Italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 2

keanu1

keanu1 5 grudnia 2020 | 14:52   

No proszę, jak miło kiedy trener nie gryzie się w język na konferencjach. Ucz się Conte.

Kiksu

Kiksu 5 grudnia 2020 | 17:40   

No w końcu ktoś powiedział coś ciekawe na jakiejś konferencji. Mno może poza Mou


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich