Real Madryt wzmocniony przed środą

7 grudnia 2020 | 13:10 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Sytuacja w grupie B Ligi Mistrzów sprawiła, iż dalszy los Interu jest w dużej mierze zależny od spotkania Realu Madryt z Borussią Monchengladbach. Jak informują dziś hiszpańskie media, do składu Królewskich wróciło czterech ważnych piłkarzy.

Od pierwszy minut w trykotach Los Blancos będziemy mogli zobaczyć Sergio Ramosa, Daniego Carvajala Alvaro Odriozolę i Lukę Jovicia. Szczególnie istotny jest powrót kapitana Realu.

O tej samej godzinie (21:00) w Mediolanie rozpocznie się mecz Nerazzurrich z Szachatrem Donieck. W przypadku zwycięstwa Interistów oraz Królewskich, obie drużyny awansują do 1/16 Champions League. Dokładna ropiska "matematyczna" pod TYM linkiem.

Źródło: fcinternews.it