CM: Ostatnia szansa Sensiego

9 grudnia 2020 | 16:00 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Stefano Sensi najprawdopodobniej pożegna się z Interem w trakcie letniego mercato, jeżeli jego sytuacja nie ulegnie poprawie. Najbliższe miesiąca będą kluczowe w sprawie przyszłości 25-latka w czarno-niebieskim trykocie.

Obecnie Włoch jest do dyspozycji trenera, choć nie wiadomo kiedy Conte zdecyduje się wpuścić zawodnika od pierwszych minut. Jak donosi CalcioMercato.com, Sensi ma przed sobą miesiące prawdy. Tylko dobra dyspozycja na murawie oraz utrzymanie zdolności fizycznej do gry może zatrzymać gracza na Giuseppe Meazza. Szkoleniowiec Interistów nie zamierza traktować specjalnie pomocnika, jeżeli ten znów będzie niezdolny do gry przez długi czas.

Sensi zachwycał wszystkich na początku sezonu 2019/2020, gdzie szybko zdobył zaufanie Antonio Conte. Dobrą passę przerwał szereg kontuzji, a pomocnik co i raz znikał ze składu drużyny aby leczyć dolegliwości zdrowotne.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 9 grudnia 2020 | 16:14   

Niestety ale jak dobry zawodnik by nie był, to jeżeli spędza większość czasu mając kontuzje to jest bezużyteczny. Ale tutaj też Conte nie rozumiem, każdy wie jak dużo Sensi może nam dać wiec myśle że świat by nie stanął gdyby byłby lżej traktowany

Huragan1410

Huragan1410 9 grudnia 2020 | 16:24   

Inter00 ale on ma podobno specjalny plan treningowy. Lżejszy niż reszta. Bardzo go lubie ale on jest tak szklany jak w porównaniu Rafał Wolski. Obaj umiejętności mają ogromne ale co z tego jak idąc na prostej drodze łapie uraz. Nie dziwie sie że może odejść bo nikomu nie jest potrzebny piłkarz który więcej czasu spędza w gabinetach. Tu nie jest winny Conte ale jego genetyka.

inter00

inter00 9 grudnia 2020 | 16:29   

Jego specjalny plan treningowy został wdrożony ok miesiąc temu, jeżeli to rzeczywiście była wina tego to problemów już być nie powinno

Huragan1410

Huragan1410 9 grudnia 2020 | 16:59   

Oby bo ja cały czas w niego wierzę.

maciosincho

maciosincho 9 grudnia 2020 | 18:57   

Jak Ma.nie być szklany jak w tamtym sezonie wracał do gry nie kończąc rehabilitacji bo Conte miał to jako must have w każdym meczu pisałem to wtedy.
Myślałem że Conte jest tylko sredniakiem ale się myliłem jest głupcem chce wyrzucić kilku fajnych grajkow


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich