CAMPIONI 2021

 

D'Ambrosio: Udowodniliśmy charakter

13 grudnia 2020 | 21:07 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Danilo D'Ambrosio na co dzień wiedzie żywot typowego ligowego gracza, lecz raz na jakiś czas ubiera strój superbohatera i ratuje swoich klubowych kolegów z opresji. Nie inaczej było dziś na Sardegna Arena, gdzie gol reprezentanta Italii pozwolił wyjść Interowi na prowadzenie w samej końcówce spotkania.

Defensor nie krył zadowolenia ze swojego trafienia: 

- Karierę zaczynałem na ataku. Żarty na bok, cieszę się, że zdobyłem gola, zwłaszcza na wagę zwycięstwa, ale moim głównym zadaniem jako obrońcy jest ochrona własnej bramki. W Serie A nie ma łatwych meczów, a Cagliari to szczególnie trudny teren. Nie zasłużyliśmy, aby dzisiaj przegrywać i jeśli dołożysz do tego rozczarowanie związane ze środowym meczem, pokazaliśmy wielki charakter i potwierdziliśmy, że nigdy się nie poddajemy.

- Najważniejsze było dzisiaj zgarnięcie kompletu punktów. Musieliśmy zaakcentować nasze mocne strony i udowodnić poprawę. Gdybyśmy prowadzili do przerwy 2:0, nie świętowalibyśmy zwycięstwa. Wyszlibyśmy po przerwie bardzo zdeterminowani, aby zdobyć dzisiaj trzy punkty.

Źródło: Inter TV

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich