CAMPIONI 2021

 

Darmian: Zawsze staram się być gotowym

17 grudnia 2020 | 00:46 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Cichym bohaterem wygranej Interu ponownie okazał się Matteo Darmian. Włoch wyznał po meczu, że ciężko pracuje na treningach, aby zawsze być do dyspozycji trenera i kolegów z zespołu.

- Wiedzieliśmy, że czeka nas trudny mecz. W starciu z najlepszymi każdy szczegół ma znaczenie. Kiedy zobaczyłem piłkę w polu karnym, od razu zdecydowałem się, że muszę uprzedzić bramkarza. Karny dał nam zwycięstwo, jesteśmy szczęśliwi.

- Zawsze staram się ciężko pracować, aby mieć pewność, że będę gotowy na wezwanie trenera. Zaraz po dołączeniu do zespołu starałem się wykazać oddaniem w swoje pracy i myślę, że efekty są widoczne. Bardzo pomogło mi doświadczenie zdobyte w Anglii. Miałem kontakt z inną kulturą, dojrzałem zarówno jako mężczyzna, jak i zawodnik.

- Gra dla Manchesteru United wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Wiesz, że za każdym razem, gdy zakładasz tak ważną koszulkę, musisz dać z siebie więcej. Dołączyłem do świetnego zespołu jakim, jest Inter i miałem świadomość, że czeka mnie rywalizacja o miejsce w składzie. Robię wszystko, aby być przygotowanym i pożytecznym dla drużyny.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

Huragan1410

Huragan1410 17 grudnia 2020 | 07:07   

Jestem pod wrażeniem jego postawy. Jak dla mnie pewny plac na chwilę obecną.

inter00

inter00 17 grudnia 2020 | 09:22   

Conte traktując uczciwie wszystkich powinien Hakimiego posadzić na ławce bo Darmian gra bardzo dobrze, na ten moment powinien dostawać obowiązkowo wyjściową 11

Oba

Oba 17 grudnia 2020 | 14:24   

Chyba największe zaskoczenie, oczywiście in plus. Pewny w obronie i do tego większość jego zagrań w pole karne jest odpowiedniej jakości. Duży plus.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich