CAMPIONI 2021

 

Pistocchi: Prasa atakuje Conte, a powinna Pirlo

20 grudnia 2020 | 10:51 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Włoski dziennikarz Maurizio Pistocchi zadrwił na Twitterze ze swoich kolegów po fachu. Według niego prasa we Włoszech zbyt wiele uwagi poświęca absencji Christiana Eriksena w składzie Nerazzurrich, podczas kiedy prawdziwy problem pojawił się w Turynie.

Pistocchi stara się zwrócić uwagę na nierówne, według niego, traktowanie trenerów topowych drużyn Serie A przez dziennikarzy. W swoim wpisie odwołał się do konkretnych przykładów. Według niego media bardzo chętnie rozmawiają o potencjalnym konflikcie pomiędzy Antonio Conte i Christianem Eriksenem. Wiele miejsca poświęca się również relacji pomiędzy Papu Gomezem i Gasperinim, jednak mało kto zwraca uwagę na absencję Paulo Dybali. Według dziennikarza, proporcje w tym, ile miejsca poszczególne sprawy zajmują w mediach nie są równe, a powinno być zupełnie inaczej.

- Z powodu Conte prasa kwestionuje brak wykorzystywania Eriksena i spór Papu Gomeza z Gasperinim. Ale to normalne, że najlepszy zawodnik Serie A 2019/20 nie jest już starterem w Juventusie #pirlolandia - napisał na swoim Twitterze.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich