Sensi: Pomagają mi minuty na boisku

20 grudnia 2020 | 18:20 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Inter z kolejnym zwycięstwem w lidze. Tym razem Nerazzurri pokonali Spezię 2:1. W drugiej połowie oglądaliśmy na boisku powracającego do formy Stefano Sensiego, który po meczu zwrócił uwagę, że każda minuta na boisku jest dla niego cenna.

- To bardzo ważne zwycięstwo. Jesteśmy szczęśliwy i cieszę się, ponieważ czuję się dobrze, mimo tylu problemów, z którymi się borykałem. Spezia jest zorganizowaną, dobrze grającą drużyną, więc tym bardziej doceniamy te trzy punkty. Chęć wygrania była decydująca. W przerwie rozmawialiśmy o tym i w drugiej połowie udało się znaleźć sposób na zdobycie bramki.

- Zwiększona intensywność treningu i minuty spędzone na boisku pomagają mi powrócić do formy. Mam nadzieję, że tak dalej będzie.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 5

Oba

Oba 20 grudnia 2020 | 18:26   

Abyś Ty zdrowie miał to będzie dobrze. Chociaż dzisiaj nic specjalnego nie zagrał, ale o każdym można to napisać.

darren

darren 20 grudnia 2020 | 18:32   

Niby faktycznie wciąż brakuje mu do starego Sensiego, ale trzeba przyznać, że dzisiaj znowu kluczowy przy bramce Interu (wywalczony rzut karny). Małymi kroczkami do przodu, mam nadzieję, że 2021 rok będzie jego.

inter00

inter00 20 grudnia 2020 | 19:05   

Trzeba trzymać kciuki żeby zdrowie w końcu go nie opuszczało!

Ippon

Ippon 20 grudnia 2020 | 19:15   

Darren to samo było w tamtym sezonie. Do kontuzji zawsze miał udział przy bramce. Nie widać było dzisiaj u niego tej agresji, która w tamtym sezonie prezentował. A moment w którym upada i się trzyma za noge to jest najbardziej emocjonujący moment w tym meczu.

rafal

rafal 20 grudnia 2020 | 22:11   

Sensi jak cię lubię ale trochę przesadziłeś z tym dobrze grającym rywalem.I mam nadzieję że ta oferma co myśli że jest trenerem będzie już stawiał na ciebie bo na tego co myśli że jest piłkarzem to już nie da się patrzeć


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich