CAMPIONI 2021

 

Podsumowanie roku od Odina (wideo)

25 grudnia 2020 | 10:43 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Okres świąteczny skłania do różnego rodzaju podsumowań i wyciągania wniosków na nadchodzące 12 miesięcy. Andrzej "Odin" Sobel w pięciu punktach postarał się streścić ostatni rok w wykonaniu czarno-niebieskich. Zapraszamy do oglądania!

Od autora:

- Tradycja to tradycja, ale w tym roku Święty Odin przyszedł nieco wcześniej. Wesołych Świąt Nerazzurri, jeszcze raz! Musisz wyciągać lekcję z przeszłości, aby stawać się mądrzejszym i lepszym. Czy Inter dokona tego w tym sezonie? Czy są w stanie wygrać ligę?

Odin: facebook, youtube, twitter

 

Źródło: Odin

odin  video 

Polecane newsy

Komentarze: 4

As279b

As279b 25 grudnia 2020 | 12:58   

LM...

gismo

gismo 26 grudnia 2020 | 09:35   

Jako montażysta wiem jak można manipulować w filmie. A ten pokazuje jakbyśmy byli nie wiadomo jaką potęgą. Dobrze że większość czytelników tego serwisu stąpa racjonalnie po ziemi. Gdybym nie miał tylu zleceń to bym chętnie zmontował wpadki Interu z ostatnich miesięcy...

Odin91

Odin91 26 grudnia 2020 | 13:21   

@gismo nie wiem ile lat robiłem już ckliwe filmiki o tym, jaki to Inter nie jest chujowy, zajęliśmy w zeszłym roku drugie miejsce i obecnie jesteśmy pretendentem do tytułu mistrzowskiego we Włoszech. Żadna z nas potęga, ale to najlepszy okres od 2011 roku, cieszmy się tym ;)

gismo

gismo 26 grudnia 2020 | 16:22   

Żeby była jasność, film ciekawie złożony aczkolwiek przekaz dla kogoś kto zna sytuację klubu jest nad wyraz optymistyczny. To tylko moja opinia. Ja tam sie martwię tym, że przez przypadkowe i farciarskie wygrane przestaliście widzieć że siedzimy w głównie po kolana.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich