Zimowe mercato - Inter będzie szukał oszczędności

30 grudnia 2020 | 10:41 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Transfery

We wtorek odbyło się posiedzenie kierownictwa Interu i sztabu szkoleniowego. Omówiono zagadnienia dotyczące realizowanych założeń, a także planów względem zimowego okna transferowego. Kibice nie powinni nastawiać się na duże transakcje.

W związku z kryzysem, który jest następstwem epidemii, przekaz zarządu klubu jest prosty: nie możemy kupować, jeśli wcześniej kogoś nie sprzedamy. Prezydent podczas zebrania miał także powiedzieć "Zdobycie mistrzostwa nawet przy oszczędnościach". Redukcja kosztów jest niezbędna, by zapewnić klubowi stabilność.

Beppe Marotta i Piero Ausilio będą mieć twardy orzech do zgryzienia. Na ten moment nie ma zainteresowanych Christianem Eriksenem. Jedynie West Ham przeprowadził kilka rozmów, ale głównie pod kątem wypożyczenia, co według Nerazzurrich nie jest opłacalne. Najbliżej transakcji jest Radja Nainggolan, który może wrócić do Cagliari. Piłkarz czeka na testy medyczne i niebawem dołączy do byłego klubu na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu. Na listę transferową może być także włączony Andrea Pinamonti, ale tylko w przypadku wymiany, na przykład za Gervinho, Giroud, czy Pelle. W tej chwili nie ma jednak pewnych opcji, bowiem w przypadku wskazanych nazwisk, koszty byłyby wyższe. Klub poszuka oszczędności dzięki ponownemu włączeniu do zespołu Matiasa Vecino, który powoli wraca do zdrowia i niebawem dołączony do treningów grupowych.

Warto jednak podkreślić, że wiele klubów ma problemy finansowe. W związku z tym mogą pojawić się ciekawe oferty. W takim przypadku Marotta z pewnością będzie chciał wykorzystać okazję.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 7

Lambert

Lambert 30 grudnia 2020 | 11:51   

Ja znam pewien sposób jak zaoszczędzić 12 milionów rocznie.

zbigi30

zbigi30 30 grudnia 2020 | 12:27   

Lambert ty nie masz nic do gadania

KawaOpole

KawaOpole 30 grudnia 2020 | 12:28   

Ja bym koniecznie pozbył się
Perisica, Vecino a Eriksena bym starał się wymienić
Vidala też bym wyj... Albo redukcja zarobków bo nic nam nie daje

castillo20

castillo20 30 grudnia 2020 | 15:27   

Perisicia to nawet za darmo, a najlepiej załadować w armatę i wystrzelić w sylwestra w dowolnym kierunku. Nie żebym go jakoś mocno nie lubił, ale jako piłkarz to jest dramat, najgorszy z całej kadry. Coś mi się zdaje, że Vencino może nas uratować od oglądania Gagi także może niech zostanie. Eriksena na wypożyczenie ale z pełnym pokryciem płacy. Ogólnie pozbądźmy się szrotu i grajmy tym co mamy, na żadnej pozycji nie ma jakiś dramatycznych braków

mroczny elf

mroczny elf 30 grudnia 2020 | 17:07   

Popieram castillo

hawk247

hawk247 30 grudnia 2020 | 18:30   

@Lambert ale wiesz że twój sposób nie zakłada faktu że wciąż musielibyśmy go opłacać do końca kontraktu + utrzymywać Spala?

Lambert

Lambert 30 grudnia 2020 | 23:34   

Zależy jak by się z nim rozstali


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich