Mazzola: Nie można polegać na Sensim

31 grudnia 2020 | 11:50 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Legendarny zawodnik Interu, Sandro Mazzola, był gościem ostatniego wywiadu udzielonego dla dziennika Tuttosport. Ex-pomocnik wypowiedział się między innymi o tym, iż nie zgadza się z osobami które regularnie krytykuję pracę trenera Nerazzurrich. 

- Krytyka Anotnio Conte? Nigdy jej nie podzielałem. Myślę, że mając w kadrze takich a nie innych zawodników, zrobił wszystko co mógł. Conte dobrze radzi sobie na ławce trenerskiej. Moim zdaniem, jeżeli klub będzie słuchał jego wskazówek dotyczących transferów, na koniec roku wszystkim się to opłaci.

Inter potrzebuje zmiennika dla Lukaku i pomocnika. Eriksen prawie na pewno zostanie sprzedany. Zawsze go lubiłem, ale nie zintegrował się z drużyną. Stawianie na takiego zawodnika jak Stefano Sensi byłoby zbrodnią - powiedział Mazzola.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 31 grudnia 2020 | 14:33   

Sensi gdyby miał zdrowie to byłby pewniakiem do wyjściowej jedenastki, posiada technikę, nieszablonowe zagrania i drybling. Taki zawodnik w połączeniu z 2 graczy bardziej defensywnych jest w stanie zdominować środek pola, szkoda tylko że jest tako szklany

Pepesz1908

Pepesz1908 31 grudnia 2020 | 17:14   

Sensi ma papiery na topowego piłkarza, niestety nie ma zdrowia, którego zresztą nigdy nie miał. Kariery to on w Interze nie zrobi. Liczyć na to że zapewni kreatywność w środku pola na większą część sezonu to samobójstwo.Facet złapał "Boga za nogi" jeśli chodzi o transfer do Interu. Fenomen, co nic nie gra nic nie strzela i jeszcze większe nic asystuje. Moim zdaniem powoli trzeba rozważyć sprzedaż (edycja 2020.12.31 17:18 / Pepesz1908)

Drakon

Drakon 1 stycznia 2021 | 11:51   

Za to na Mazzole można liczyć że zawsze coś dojebie xD


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich