CAMPIONI 2021

 

Mourinho skomplementował Perisica

2 stycznia 2021 | 11:39 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Eurosport poinformował, że Jose Mourinho pozostaje wielbicielem talentu Ivana Perisicia. Chorwat będzie do wzięcia podczas aktualnego, styczniowego okna transferowego i będzie miał otwartą drogę do Londynu. Czy ten transfer może się udać? 

Football London przypomniał niedawno słowa The Special One z 2018 roku, popularny szkoleniowiec komplementował wówczas grę w powietrzu Perisicia. W najnowszym wywiadzie Jose Mourinho zapytany o 31-latka znów wyrażał się o nim niezwykle pozytywnie, stwierdził nawet, że podziwia piłkarza. Dziennikarze szybko połączyli to z faktem dostępności zawodnika i uznali, że to może być początek starań o sprowadzenie byłego reprezentanta Wolfsburgu do Londynu.

Być może doświadczony szkoleniowiec chciałby posiadać Ivana Perisicia w swoim składzie, jednak angielskie portale komentując jego słowa przypominają, że kadra Tottenhamu jest obecnie bardzo szeroka i trudno sobie wyobrazić kolejne inwestycje w styczniowym oknie, szczególnie w dobie cięcia kosztów przez kierownictwo Spurs.  

Źródło: tbrfootball.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Matti

Matti 2 stycznia 2021 | 11:52   

Fajnie by było jakby odszedł. Nie jest słabym piłkarzem, ale kompletnie nie pasuje do obecnej formacji i taktyki. Lepiej sprzedać niż trzymać i opłacać kompletnie nic nie wnoszącego piłkarza. Najmłodszy też już nie jest. A nowy lewy wahadłowy to priorytet, a nawet dwóch.

Maradon.

Maradon. 2 stycznia 2021 | 12:11   

10 mln i droga wolna. Potem skupić się na Emersonie, Chelsea robi wietrzenie w szatni po letnich zakupach

inter00

inter00 2 stycznia 2021 | 12:38   

Perisic na skrzydle mógłby jeszcze być przydatny, jednak w 3-5-2 nie ma dla niego miejsca. 10 mln i droga wolna


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich