Valencia pyta o Eriksena

2 stycznia 2021 | 11:41 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Christian Eriksen trenuje wspólnie z resztą zespołu przed meczem z Crotone, lecz jego myśli uciekają już zapewne w kierunku nowego pracodawcy. Problem w tym, że potencjalni nabywcy nie walą drzwiami i oknami, a dotychczas mieliśmy do czynienia wyłącznie z propozycjami wypożyczeń.

Najnowsza ma pochodzić od hiszpańskiej Valencii. Popularne Nietoperze przechodzą ogromny kryzys sportowy (dopiero 17 pozycja w La Liga), a przyjścia gracza pokroju Eriksena miałoby odmienić oblicze zespołu i stanowić jasny sygnał dużych aspiracji klubu. Niestety problemy czysto piłkarskie idą w parze z tymi finansowymi, więc Hiszpanów zwyczajnie nie stać na wykupienie Duńczyka z Mediolanu. Zarobki pomocnika (7,5 mln euro) także znacząco przekraczają możliwości klubu z Estadio Mestalla.

W Interze mają nadzieję, że udałoby się dobić targu z PSG. Włosi cierpliwie czekają na oficjalne zakontraktowanie Mauricio Pochettino, który rzekomo kontaktował się już z Christianem Eriksenem. W przypadku francuskiego klubu pieniądze nie powinny stanowić problemu, chociaż Nerazzurri nie pogardziliby także wymianą z udziałem Leonardo Paredesa.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 3

Matti

Matti 2 stycznia 2021 | 11:57   

A ja dalej optuję za wypożyczeniem. Nie chodzi nawet o to, że latem przyjdzie nowy trener i odmieni Eriksena, ale o to, żeby nie sprzedać go bardzo tanio i chociaż podbić trochę jego wartość.

inter00

inter00 2 stycznia 2021 | 12:40   

PSG może ma pieniądze co nie znaczy że wyda tyle pieniędzy. Eriksen nie gra, jawnie został wystawiony na sprzedaż wiec 30 mln jest nierealne. Lepiej go wypożyczyć, pogra sobie i może odbuduje formę i wtedy łatwiej będzie go ewentualnie spieniężyć

Pepesz1908

Pepesz1908 2 stycznia 2021 | 12:56   

Gorzej jak sobie Pan Eriksen nie pogra na wypożyczeniu i bez żalu go oddadzą do nas z powrotem. Jak dla mnie taka opcja jest bardzo realna. Ciężko stwierdzić co lepiej zrobić, ale wg mnie to sprzedać definitywnie i zamknąć temat


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich