Capello: Theo Hernandes jest jak Roberto Carlos

3 stycznia 2021 | 10:26 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Fabio Capello w rozmowie z MilanNews przyjrzał się Theo Hernandezowi. Porównywał transakcję z udziałem defensora kupionego przez Rossonerich do błędu, który niegdyś Inter popełnił w stosunku do Roberto Carlosa. 

- Tym razem Real Madryt zrobił taki sam błąd, który Inter popełnił z Roberto Carlosem, którego kupiłem, kiedy pracowałem z Los Blancos. Przywiozłem Roberto Carlosa do Madrytu, zaskoczony, że Inter chce go sprzedać i myślę, że był to najszybszy zakup w historii.

- W mniej niż 24 godziny sfinalizowaliśmy transfer, a on podpisał umowę. Real Madryt popełnił ten sam błąd, który Inter popełnił w tym czasie z Brazylijczykiem, sądzili, że Theo Hernandez nie wie, jak strzelać. Zupełnie nie wzięli pod uwagę szybkości i refleksu tego gracza, a także jego zdolności do poprawy. Theo to niesamowicie silny gracz.

Fabio Capello oficjalnie rozpoczął pracę jako trener Realu Madryt 1 lipca 1996 roku. W tym samym dniu swoją umowę z Królewskimi podpisał Roberto Carlos, którego Inter sprzedał po zaledwie roku współpracy za 6 mln euro. Brazylijczyk spędził w stolicy Hiszpanii kolejne jedenaście sezonów. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 3 stycznia 2021 | 10:36   

Nie porównywajmy Theo do Carlosa, faktem jest że Theo na ten moment to najlepszy boczny obrońca w Serie A ale nadal porównanie od czapy


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich