Biasin: Najlepszy Inter Conte to ten z Sensim

3 stycznia 2021 | 21:19 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Zgodnie z tradycją, niedzielny mecz Nerazzurrich w mediach skomentował Fabrizio Biasin. Dziennikarz i fan Interu stwierdził ponownie, iż najlepsza wersja drużyny za czasów Antonio Conte, to ta w której gra Stefano Sensi.

Biasin często podkreśla wpływ młodego Włocha na cały zespół. Nie inaczej było tym razem. 25-latek pojawił się na murawie w drugiej odsłonie meczu, zastępując fatalnie spisującego się Arturo Vidala.

- Trochę więcej nieprzewidywalności. Nie możemy tego zmienić: najlepszy Inter pod wodzą Conte, to ten ze Stefano Sensim - napisał na twitterze dziennikarz.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 3 stycznia 2021 | 21:37   

I ma racje, Sensi w porównaniu do innych graczy z pomocy ma trochę kreatywności, daje coś więcej niż tylko podanie do najbliższego lub laga do przodu. Uważam że gracz i takiej charakterystyce jest obowiązkiem w zespole który chce walczyć o cokolwiek

Rahi

Rahi 4 stycznia 2021 | 11:25   

Równie kreatywny co szklany. Aż mi się Recoba przypomniał

matteo

matteo 4 stycznia 2021 | 12:01   

Zgadzam się w 100%. Zarówno w tamtym sezonie jak i można powiedzieć w obecnym wyglądamy najlepiej gry Sensi gra od początku albo wchodzi z ławki. Eriksen w tym aspekcie wcale się nie sprawdził, a Barella to mimo wszystko inny typ zawodnika. Na mocniejszych rywali w lidze i LM taki gracz jest konieczny, zastanawiam się dlaczego Conte szuka kogoś typu Kante do odbioru piłki a nie rozgrywającego właśnie.

Ippon

Ippon 4 stycznia 2021 | 12:38   

Raczej tu chodzi o szybkiego zawodnika zabezpieczającego tyłu. Brozovic jest dla niego zawolny. Tak mi się wydaje. Brozovic to gracz do 4:2:3:1. Chociaż mam nadzieję że zmieni zdanie. Poszukiwany jest również wysoki/fizyczny zawodnik. Były pogłoski o parteru/lessie czy soumare.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich