Ranieri: Skorzystaliśmy na absencji Lukaku

6 stycznia 2021 | 19:29 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Claudio Ranieri ma się z czego cieszyć. Sampdoria ograła rozpędzony Inter, przerywając tym samym dobrą passe Nerazzurrich. W pomeczowym wywiadzie dla Sky Sport Italia trener Blucerchiatich podkreślił, jak ważne było to, iż goście wyszli na murawę bez Romelu Lukaku.

- Brak Lukaku w drużynie gości to dla nas spore wsparcie. Jeżeli Belg były na murawie od początku meczu, na pewno stracilibyśmy więcej bramek. Murawa? Była tragiczna. W Genui ciągle pada deszcz. Kiedy ktoś kupi odpowiednią płachtę, która będzie zabezpieczała boisko na Marassi?

Inter próbował wygrać ten mecz. Są bardzo groźni w ostatnich 30 minutach spotkania. Wygrali bardzo dużo spotkań strzelając ważne bramki w samych końcówkach. Dla nas jest to ważne zwycięstwo - powiedział Ranieri.

Źródło: sempreinter.com

Komentarze: 8

6 stycznia 2021 | 19:56

Podoba mi się to że Ranieri nie owijał w bawełnę tylko zwrócił uwagę na fatalny stan murawy. Często się to u nich zdąża i uważam że klub powinien zostać ukarany bo taka murawa naraża zawodników na kontuzje

Dominik

Dominik

6 stycznia 2021 | 20:31

No niestety brak Lukaku jest szczególnie odczuwalny gdy gramy przeciwko silnej fizycznie drużynie. Lautaro i Sanchez nie mieli zbytnich szans w pojedynkach fizycznych, a za słabo dzisiaj klepali żeby rozklepać skutecznie obronę Sampdorii.
Może Sensi lub Eriksen od pierwszych minut wspomogliby konstruowanie ataków, mogliby zagrać po połowie meczu (jeden zmieniłby drugiego w przerwie). Gagliardini dzisiaj nie zrobił kompletnie nic, przeszedł koło meczu.

MAV

MAV

6 stycznia 2021 | 21:14

Dominik nie wymagaj aby Eriksen gał bo Conte twierdzi że się nie nadaje, a po drugie ponieważ zostaniesz zjedzony przez forumowiczów.

6 stycznia 2021 | 23:09

Oglądałem dzisiaj mecz Juve z Milanem i za dwa tygodnie sądzę że czeka nas pogrom. W Juve każdy wie co robi na boisku, są szybcy oraz bardzo szybko wymieniają piłkę na małej przestrzeni. W nasze pole karne będą wchodzić jak w masło no obym się mylił. My nie mamy żadnego stylu niestety jest tylko laga na Lukaku.

MAV

MAV

6 stycznia 2021 | 23:31

pasek_9 też oglądałem ten mecz. I masz rację Juve wie co robić na murawie.

7 stycznia 2021 | 12:15

Co to za dziwna maniera u niektórych kibiców Interu, że boją się prawie każdej drużyny. Crotone-oj będzie ciężko, Napoli-raczej przegramy, Benevento-obstawiam remis. Teraz Juve "pogrom". Ludzie trochę wiary i poczucia wartości. Jesteśmy Inter i jedziemy z każdym!! Z Juve również. Forza

vnm

vnm

7 stycznia 2021 | 13:30

Co do tego meczu to Milan był zdziesiątkowany, co nie zmienia faktu że i tak przez jakiś czas potrafili się postawić Juvkom. A samo Juve mimo ostatnio słabszej postawy zagrało dobrze, choć gdyby nie chiesa to mogło by być różnie.

Skiner10

Skiner10

7 stycznia 2021 | 16:13

vnm
Takie gadanie, że jakby nie Chiesa to mogło by być różnie jest delikatnie ujmując nie na miejscu. Można również powiedzieć gdyby grał Lukaku... Piłka nożna to gra zespołowa i czy strzela ten czy tamten czy jeszcze ktoś inny to nie ma większego znaczenia. Liczy się tylko to, że drużyna wygrała. Strzelił Chiesa i strzelił Amerykanin... W następnym meczu może strzeli np. Kulusewski i co powiemy? Gdyby nie Kulu? W Interze jest to samo i w innych klubach także