Esposito zamieni SPAL na Brescię?

7 stycznia 2021 | 22:00 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Transfery1 min. czytania

Wiele wskazuje na to, że Sebastiano Esposito powróci zimą z Ferrary. W Mediolanie nie zagości jednak za długo, gdyż zapewne zostanie od razu wypożyczony do Brescii.

18-latek wyszedł na murawę 14 razy w sezonie 2020/2021, licząc rozgrywki Serie B, Pucharu Włoch oraz Primavera 1. Łącznie spędził na boiskach 766 minut, w trakcie których zdobył tylko dwa gole i zaliczył jedną asystę. W wyjściowej jedenastce Esposito znalazł się w mniej niż 1/3 meczów Spallinich.

Zdaniem TuttoMercatoWeb, współpraca młodego Włocha oraz SPAL nie przebiega najlepiej, przez co Nerazzurri rozważają zmiany. Rozwiązaniem może być Brescia. O ile piłkarze z Ferrary walczą póki co o powrót do Serie A, o tyle Lombardczycy zajmują 11. pozycję w tabeli. W kontekście Esposito przewija się także Pescara.

Źródło: sempreinter.com