CAMPIONI 2021

 

Mustafi zaoferowany Interowi

8 stycznia 2021 | 11:47 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Transfery

Jak informują brytyjskie media oraz portal FCInterNews.it, Arsenal zaoferował Shkodrana Mustafiego Interowi. Dla Nerazzurrich mogłoby to być szybkie rozwiązanie kwestii długoterminowej kontuzji Danilo D'Ambrosio.

Kanonierzy są zdecydowani na pożegnanie się z Niemcem albańskiego pochodzenia. Nie wiadomo jednak, czy 28-latek opuści Emirates Stadium zimą czy latem.

Arsenal wpadł na pomysł zaoferowania usług defensora w czwartek, po tym jak w środę poważnej kontuzji doznał D'Ambrosio. Zdaniem mediów, Arsenal nie będzie miał wygórowanych oczekiwań za Shkodrana. Na ten moment propozycje Kanonierów odrzuciły takie ekipy jak Genoa CFC, Fenerbahce czy Galatasaray.

Źródło: tbrfootball.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

hawk247

hawk247 8 stycznia 2021 | 12:00   

Arsenal sobie jaja z nas robi widzę

inter00

inter00 8 stycznia 2021 | 12:44   

A ja uważam że byłoby to niezłe rozwiązanie. Zna ligę włoską, D'Ambrosio jest kontuzjowany, Kolarov ma pół roku kontraktu i pierwszej młodości nie jest i nie będzie. Oczywiście znam jego formę z Arsenalu ale może u nas by odżył, za około 3-5 mln jako zmiennik jak znalazł czy to na teraz przy nieobecności Danilo czy to na później kiedy kontrakt Kolarova wygaśnie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich