Co dalej z Agoume?

9 stycznia 2021 | 11:14 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery1 min. czytania

Lucien Agoume przebywa obecnie na wypożyczeniu w Spezia Calcio, jednak włodarze Interu rozważają ściągnięcie młodego talentu i oddanie go do innego klubu. Przyczyną jest zbyt mała ilość występów Francuza w pierwszej połowie sezonu.

Pobyt w La Spezii miał być dla pomocnika wymarzoną okazją do ogrania się w Serie A. 18-latek regularnie przegrywał jednak rywalizację o pierwszą jedenastkę i dotychczas zanotował tylko sześć wizyt na murawie, łącznie 470 minut.

Nie tak wyobrażali sobie to wypożyczenie włodarze Nerazzurrich, którzy wiążą spore nadzieje z nazwiskiem Agoume. Z tego powodu zawodnik może wrócić wcześniej do Mediolanu, a agenci mają rozglądać się za nowym klubem na dalsze wypożyczenie.

Według FcInterNews, potencjalnym pracodawcą Luciena Agoume może zostać Parma, która złożyła zapytanie o sytuację młodego talentu.

Źródło: sempreinter.com