Inter i Juve po Papu Gomeza

11 stycznia 2021 | 17:41 Redaktor: Sebastian Miakinik Kategoria:Transfery

Mercato w pełni. Być może nie każdy zamierza kupować na miarę potrzeb, niemniej jednak pewne ruchy są wymuszone przez kontuzje czołowych graczy. Tak jest w przypadku Juventusu.

Jak donoszą włoskie media Fabio Paratici miał nawiązać kontakt z agentem Papu Gomeza z Atalanty, celem ściągnięcia go do Juventusu w miejsce kontuzjowanego Paolo Dybali. Argentyńczyk w spotkaniu z Sassuolo doznał skręcenia kolana. Na pewno nie wystąpi w spotkaniu z Interem, sama rekonwalescencja potrwa około miesiąc.

Gomez łączony z Interem to atrakcyjny kąsek na rynku. Skonfliktowany z Gassperinim gracz Atalanty najchętniej nie zmieniałby otoczenia i świadczył swoje usługi nowemu pracodawcy z okolic Lombardii. Sam Inter zamroził na razie swoje posunięcia na rynku transferowym z uwagi na skomplikowaną sytuacje ekonomiczną i uzależnia wszelkie zakupy od sprzedaży Eriksena.

Czyżby Juventus z miejsca stał się faworytem do zatrudnienia Papu Gomeza?

Źródło: fcinternews

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 11 stycznia 2021 | 18:11   

Jakoś nie pasuje pod nasz styl, to moja subiektywna opinia. Aczkolwiek jest to dobry zawodnik i na pewno byłby solidnym wzmocnieniem. Niestety ale przyjście Gomeza będzie reakcją na sprzedaż Pinamontiego/Eriksena co według mnie jest zbyt dużym kosztem. Osobiście pozbyłbym się Vecino i Gagliardiniego żeby kupić Argentyńczyka który rywalizowałby z Eriksenem o miejsce za napastnikami a Sensi zostałby cofnięty niżej.

darren

darren 11 stycznia 2021 | 18:33   

Trafi do Juve, a naszym jedynym transferem będzie powrót Vecino

MAV

MAV 11 stycznia 2021 | 19:03   

Nie jestem zwolennikiem kontraktowania go, potrzebujemy zamiennika napastnika jeżeli ma odejść Pinamonti. A on ma całkiem inna charakterystykę. Po drugie pomoc mamy dobrze obsadzoną, A lepiej się pozbyć Perisicia gdyż żaden z niego napastnik A tym bardziej wahadłowy i sprowadzić faktycznie kogoś kto będzie odciążał Lukaku

ArturO888

ArturO888 12 stycznia 2021 | 10:07   

Rywalizacja Gomeza z Eriksenem...to mogło by wyglądać arcy ciekawie. Ciekawe czy Gomez siedział by z prawej strony Eriksena na ławce, czy z lewej?

banikowy

banikowy 12 stycznia 2021 | 13:25   

W mojej opinii taki typ zawodnika nie jest potrzebny trenerowi Conte. On chce drwala pokroju Kessiego czy Kante a nie zawodnika taktycznego o dużym przeglądzie pola i umiejętności znalezienia się w dobrym miejscu i czasie.
Pozbywanie się Eriksena i Pinamontiego uznam za błąd jednakże jeśli młody ma nie grać to niech idzie na wypożyczenie.
W mojej ocenie faworytami do odejścia powinien być Perisic, zaraz za nim Gaga i Vecino (chociaż jeśli ma zaraz wrócić to bym go oszczędził bo w formie grał lepiej niż Vidal i Gaga razem wzięci).

Widziałbym to okno tak że pozbywamy się Ivana i Gagi, Pinamonti na wypożyczenie i ściągamy kogoś na wahadło jednocześnie wzmacniając atak (zmiennika Lukaku) oraz obronę (zwiększenie konkurencyjności bo obecnie mamy 4 nominalnych w 3 osobowym bloku - kolarov grał w obronie źle a Young lepiej daje sobie radę na wahadle)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich