Biasin: Wyczuwam dystans pomiędzy klubem a Conte

12 stycznia 2021 | 17:09 Redaktor: Michał Salamucha Kategoria:Ogólna

Fabrizio Biasin, włoski dziennikarz sportowy zajmujący się Interem, skomentował niedzielne spotkanie Nerazzurrich przeciwko Romie. Oto, co miał do powiedzenia.

- W niedzielę widzieliśmy najlepszy Inter w tym sezonie, przynajmniej przez 25 minut drugiej połowy. Później Conte popełnił błędy. Przeprowadził złe zmiany i zmotywował tym przeciwnika. Kiedy Fonseca zauważył wchodzącego Kolarova w miejsce Hakimiego, z pewnością nie pomyślał "o mój boże, co ja teraz zrobię?"

Remis z Romą to nie jest zły wynik, to bardzo silna drużyna. Gorsze jest to, co Conte mówi na konferencji prasowej, jest wyczuwalny dystans pomiędzy nim a drużyną. Mówi „klub zadecydował, „oni wybrali..” i tak dalej, nigdy nie powiedział „my zdecydowaliśmy”, „my wybraliśmy”. Może to nadinterpretacja, ale z pewnością to nie pomaga - powiedział Biasin.

Źródło: Fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

MAV

MAV 12 stycznia 2021 | 17:32   

Biasin jak ty mnie zaimponowałeś teraz.

Tylko że mówiłem to już dawno temu że wszystko co się dzieje to zrobili inni a nie trener. Nigdy nie ma sobie nic do zarzucenia. Zawsze ktoś lub coś, ale nie Conte.

SeaVent

SeaVent 13 stycznia 2021 | 09:10   

Osobiscie zobaczyłem też że na początku swojej przygody nasz generał ubierał garniak bez herbu. Odkad zaczeło mu się palić pod nogami jest ubrany od stóp po głowę w rzeczy Interu. Tak jak by tym sposobem chciał by pokazać sam nie wiem co... albo dostał taki rozkaz od góry.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich