Inter opóźni ratę za transfer Hakimiego

16 stycznia 2021 | 23:25 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Problemy finansowe Suning Group odbijają się na wszystkich aspektach funkcjonowania klubu. Chińczycy mają nadzieję, że uda im się znaleźć biznesowego partnera na Starym Kontynencie, tymczasem starają się możliwie maksymalnie ograniczyć wszelkie wydatki.

Inter negocjuje m.in. z piłkarzami na temat ewentualnego opóźnienia wypłat, które miałoby pomóc w odnalezieniu płynności finansowej. Dziennik La Repubblica poinformował także o umowie z Realem Madryt, na mocy której Nerazzurri opóźnią wypłatę pierwszej raty za transfer Achrafa Hakimiego.

Włosi zobowiązali się zapłacić 40 mln euro za kartę Marokańczyka w czterech równych ratach. Pierwsza powinna znaleźć się na koncie Królewskich już kilka tygodni temu, lecz lub z Madrytu oficjalnie zgodził się na opóźnienie operacji maksymalnie do końca marca 2021 roku. Ta sytuacja potwierdza, że problemy finansowe klubu nie są wyłącznie wytworem wyobraźni włoskich dziennikarzy.

Źródło: La Repubblica

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 16 stycznia 2021 | 23:36   

Słysząc te plotki to sytuacja nie jest za ciekawa. Jak szybko nie znajdziemy dodatkowego inwestora to się posypiemy

Niko

Niko 17 stycznia 2021 | 00:22   

No, ale głosy o tym już szły z dobry miesiąc temu, ale wiadomo jak zawsze przed meczem z Juventusem trzeba cisnąć Interowi xd

DonPietro

DonPietro 17 stycznia 2021 | 10:29   

Nie ma się co dziwić skoro szybko odpadli z LM i nie grają dalej w LE jak w zeszłym sezonie. Z drugiej strony nie zdzwiłbym się jakby, na to miał wpływ sprzedaż udziałów w klubie. Po co wywalać pieniądze jak może nowy właściciel/współwłaściel da za chwile.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich