Eriksen chciałby wrócić do Spurs?

17 stycznia 2021 | 10:19 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Tottenham znajduje się w kluczowym momencie sezonu, a w prasie pojawiły się sugestie, że drużyna mogłaby skorzystać z usług Christiana Eriksena. Osoba Duńczyka budzi jednak skrajne emocje na Wyspach.

Christian Eriksen, według nowego pomysłu Antonio Conte, ma znaleźć sobie miejsce jako dubler Marcelo Brozovicia, czyli jako pomocnik rozgrywający zaraz przed linią obrony, który posuwa się za linią ataku. Czy idea się sprawdzi? O tym przyjdzie nam się dopiero przekonać.

Angielskie media przypominają, że pomocnik wciąż figuruje na liście transferowej, również jako piłkarz dostępny do wypożyczenia. Sky Sport ogłosiło, że Eriksen chętnie wróciłby w szeregi Tottenhamu, a inne źródła z kolei twierdzą, że agent piłkarza rozgląda się za pracodawcą na terenie Zjednoczonego Królestwa.

Oczywiście natychmiast pojawiły się w prasie sugestie, że Eriksen byłby pomocny dla swojej byłej drużyny. Portal Sportslens przyjrzał się reakcjom fanów Spurs na tego rodzaju plotki. Jak się okazało, Duńczyk jest wciąż niezwykle krytykowaną postacią, a jego ponowna gra dla Tottenhamu prawdopodobnie mijałaby się z oczekiwaniami większości fanów. Regularnie pojawiają się m.in. porównania do Garetha Bale'a, który na razie swojego powrotu do Spurs do udanych zaliczyć na pewno nie może. 

Źródło: hitc.com, sportslens.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 17 stycznia 2021 | 11:01   

Coś czuje że jakby wrócił na stare śmieci to byłoby tak jak z Perisiciem u nas. Jawnie mówił że chce zmienić otoczenie więc z jego perspektywy nie widzę sensu żeby wracać do Spurs.

Kacperi

Kacperi 17 stycznia 2021 | 15:12   

Mogę się mylić ale coś czuję że jak by miał wrócić do spurs to pod względem minut grał by może trochę więcej niż w Interze ale i tak mało, bo nie wierzę że Mourinho miał by aż tak z niego korzystać


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich