Inter Mediolan zmieni herb

17 stycznia 2021 | 11:28 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Włoskie Tuttosport poinformował o planach włodarzy Interu, dotyczących herbu klubu. Sygnet ma zostać zmieniony, jednak termin operacji i jej ostateczna forma jest zależna od negocjacji z BC Partners.

Według Tuttosport na marzec jest planowana nowa kampania promocyjna pod hasłem "I am Milano", w której wezmą udział znani i szanowani byli piłkarze Nerazzurrich. Zmiany mają zachęcać nowych sponsorów do włączenia się w projekt Suning Group, aktualnie wciąż trwają poszukiwania nowego sponsora głównego.

O samym projekcie niewiele wiadomo, herb klubu ma podobno zostać uproszczony i lepiej odpowiadać współczesnym realiom. Rebranding starych marek nie jest niczym nowym i dotknął w ostatnich latach kilku wielkich firm piłkarskich, na taki krok zdecydował się m.in. Juventus Turyn.

Cała operacja jest jednak uzależniona od powodzenia negocjacji z BC Partners, które może mieć własne pomysły odnośnie ulepszenia promocji marki.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 11

Lambert

Lambert 17 stycznia 2021 | 11:35   

przecież zmieniliśmy herb w 2015, po co znowu

inter00

inter00 17 stycznia 2021 | 11:45   

Jeżeli będzie to coś na wzór herbu Juve to podziękuje!

javier_zanetti

javier_zanetti 17 stycznia 2021 | 12:13   

tego właśnie nam teraz trzeba

shakurspeare

shakurspeare 17 stycznia 2021 | 14:06   

Zrobią jakieś dwukolorowe logo. Parodia. Aktualne jest swietne, kazdy je zna. Chińczycy tu nam ładny burdel zostawia po sobie. (edycja 2021.01.17 14:07 / shakurspeare)

domi

domi 17 stycznia 2021 | 14:50   

Wszelkie decyzje o nowym sponsorze głównym, herbie, podejmować za zgodą BC Partners. Chociaż obecny herb podoba mi się bardzo i akurat jego bym nie zmieniał. A tak widzę że ktoś dąży do tego by były nowe koszulki, z nowym sponsorem, nowym herbem, w pierwszym pełnym sezonie nowych właścicieli... Życzyłbym sobie jednak większej stabilizacji, szczególnie jeśli chodzi o większościowych właścicieli i herb klubu.

Rahi

Rahi 17 stycznia 2021 | 15:24   

Kryje elejskie....

krychu339

krychu339 17 stycznia 2021 | 17:09   

Po co zmieniać gdy jest świetny? Czułem jednak, że w końcu się dopierdolą, oby nie było to coś na wzór judków.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 17 stycznia 2021 | 17:12   

Jestem niestety pełen obaw. Zaprojektowałem w życiu nie jedno logo, to obecne Interu uważam za świetne. Włosi mają styl, czują to. Z Chińczykami jest niestety gorzej, inna estetyka. Oby nie było tragedii.

hawk247

hawk247 17 stycznia 2021 | 17:30   

NIE

Darkos