Wypłaty zostaną wkrótce uregulowane, ale...

17 stycznia 2021 | 11:39 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Beppe Marotta i Alessandro Antonello odwiedzili Pinetinę, aby porozmawiać z piłkarzami na temat zaległych wynagrodzeń. Wszystko to na kilka godzin przed hitowym starciem z Juventusem Turyn.

CEO Interu odwiedzili ośrodek treningowy, na miejscu spotkali się z zawodnikami. Według raportu poinformowali piłkarzy, że pensje z lipca i sierpnia, dotychczas nie wypłacone, zostaną uregulowane w połowie lutego, co umożliwi uniknięcie kar. Te za listopad i grudzień również zostaną opłacone. Żaden z graczy nie zadał żadnych pytań dyrektorom.

- Jest prawdopodobne, że Suning Training Centre, czyli zmodernizowana Pinetina, zmieni nazwę. Notatka prezydenta Stevena Zhanga, nazywająca wiadomość o sprzedaży „bezpodstawnymi plotkami”, pojawiła się dwa tygodnie temu. Dziś zmiana na miejscu właściciela Interu wydaje się całkiem realna. Fundusz BC Partners, działając na zasadzie wyłączności, spieszy się, aby zamknąć bardziej złożone badanie due diligence niż oczekiwano. 

- Jeśli propozycja londyńczyków nie spełni wymagań Suning Holdings Group, w kolejce czekają już: Eqt, Arctos Sports Partner i Ares Management Corporation. Inni mogą pojawić się za kilka dni. Inwestorów przyciąga nowy stadion, nowo powstała spółka medialna Serie A i sam kryzys płynności Suning. Ci, którzy spieszą się ze sprzedażą, zawsze uszczęśliwiają kupującego - głosi najnowszy raport La Repubblica.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich